Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek mennyire lenne...

Szerintetek mennyire lenne népszerű egy "sörbolt" a belvárosban? Különleges külföldi és hazai sörök lennének.

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire életképes az ötlet? Kis haszonkulccsal szeretnék dolgozni, hogy mindenki megvehesse a különleges söröket.

2012. jún. 24. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem annyira, mert a legtöbb embernek az a lényeg, hogy olcsó legyen, akik meg ilyen gyűjtők, ínyencek, belőlük nem jönne annyi haszon, hogy megélj belőle. Másrészt meg rengeteg külföldi sört lehet kapni pl a Tescoban is.
2012. jún. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza.

Amit pluszba hozzá tudok fűzni, az annyi, hogy attól is függ melyik városban akarod. Vidéki vagyok, Pesten hallottam egy ilyenről, a Népszabadság hétvégi mellékletében írtak róla, biztos megdobta egy kicsit a forgalmát.

2012. jún. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Budapestre gondoltam, de akkor sajnos megelőztek..:(
2012. jún. 24. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

ezen a honlapon is van pár hely, de nem garantálom, hogy ezek közül valamelyik az, amelyikről olvastam.

Amúgy ha jó helyen nyitod és eleinte nem "a minél hamarabb visszajöjjön az üzlet ára" szerintem lenne esélyed. Ciderek most nagyon felkapottak, azt is árulhatnál.

2012. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!