Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Gumicukor+vodka? Milyen ízre?...

Gumicukor+vodka? Milyen ízre? Mennyire ütős?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Az íze szerintem pocsék, így nem is jutottam el addig, hogy megtudjam, mennyire ütős.
2012. júl. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igyál Orosz fényvodkát. Az ütős lesz.
2012. júl. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
hányszor fogjátok még megkérdezni???????!!! keresőt ismered??
2012. júl. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Osztálykirándulásra haverommal a következőt csináltuk: 2 nagycsomag haribo gumicukor (az a szines macis klasszikus) színig öntöttük kb egy liter nagyapámtól kért házipálesszel, de arról tudni kell, hogy ízben a fütyülős(ami amúgy nem is pálinka) elbújhat mögötte. Estére betettük a mélyhűtőbe, reggelre beszívta majdnem az összeset, kb másfél deci maradt belőle. Azt megittuk ketten, valami isteni finom volt, gumicukor íze lett :) A kirándulásra még hideg maradt, kanállal ettük meg ketten, a többiek nem kértek, mert azthitték szar. Először nem ütött meg fél óráig, de aztán egyik pillanatról a másikra teljesen kellemesen beálltam :D És finom is volt, nem érződik hogy erős.


Mindenkinek csak ajánlani tudom, nekünk bevált :)

2012. júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
A vodka tisztán is üt, vagy úgy nem megy/mered?
2012. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha csináltok akkor valami normálisabb kategóriájú vodkával és kemény gumicukorral az ilyen puha szar nemjó.
2012. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kipróbáltuk, és nagyon finom lett :)
2012. júl. 8. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!