Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit ajánlotok hogy ne érezem...

Mit ajánlotok hogy ne érezem meg olyan gyorsan a piát?

Figyelt kérdés
egyszer hallottam hogy olajat kell inni és az egy hártya réteget csinála a falon és nem szívódik fel olyan könnyen az alkohol csak az a baj hogy nem tom megínni az olajat majdnem kihánytam :( :)

2012. júl. 10. 08:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a trükköm, hogy annyit iszom, amennyivel elbírok, és jól érzem magam tőle. Elég egyszerű trükk, nem sokat agyaltam rajta.
2012. júl. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Miért, mennyi az a kevés vagy sok, ami már sok neked?
2012. júl. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
jó terv de én megíszok 4 5 coronitát az már megvan a hatás ugyhogy nagyon gáz XD
2012. júl. 10. 08:52
 4/22 A kérdező kommentje:
2 koronita és egy mézes fütyülős és rotty botrányosan nem birom a piát és ez gáz
2012. júl. 10. 08:53
 5/22 anonim ***** válasza:
Megiszol 4-5 sört és még szomjas vagy? Nagyon nagy szégyen 2-3 sör után valami alkoholmenteset inni?
2012. júl. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés:

Muszáj sokat inni, nem csak annyit, amennyitől épp jól érzed magad?

2012. júl. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ne igyál annyit.
2012. júl. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
de akikkel iszom azok jobban bírják a piát és mégsem alkoholisták mert ritkán szoktunk inni
2012. júl. 10. 09:13
 9/22 anonim ***** válasza:

Kötelező sokat inni? Meg hülye trükkökkel kisérletezni, hogy még többet ihass?

Az olajtól max. okádni fogsz. Az alkohol úgyis felszívódik. Szerintem ez szánalmas.

Másrészt több dologtól függ, hogy milyen mennyiségtől "állsz be".

-egyéni adottság

-gyomor telítettség. Mikor ettél, mit és mennyit.

-fáradtság.

Nekem van olyan, hogy pl. egy hosszú nap után megiszom egy sört, és már érzem, hogy nem szabad többet. De volt olyan is, hogy egyedül megittam majdnem egy üveg bort, és semmi különös nem történt...

2012. júl. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
addig én is eljutottam hogy ne igyak sokat más ötlet nincs?
2012. júl. 10. 09:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!