Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Száraz fehér (juhfark) bor...

Száraz fehér (juhfark) bor mennyire illik pattogatott kukoricához?

Figyelt kérdés

otthoni filmes este lesz, kóla vagy sör elvetve (ne kérdezzétek miért) bort vagy vizet lehet választanunk


szóval mit gondoltok? száraz fehér és popkorn?

nagyon gáz?



2012. júl. 16. 19:54
 1/10 doboszoli ***** válasza:
100%

Nagyon illik.

A somlói Juhfark az egyik kedvencem, nekem "illik" harangszó, és üres kocsizörgés mellé is.D)

2012. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. A Juhfark persze, hogy fehér és persze, hogy száraz. De azért nehogy valami vajas kukoricára igyuk már, kifejezetten libatöpörtyű, lilahagyma, sajt, fehér kenyér, esetleg sós hal, lehet szárított is, kolbász, paprika stb. illik hozzá. Juhfark popcornnal olyan, mint néptáncot táncolni baseball sapkában...
2012. júl. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
hát durva, de ha csak ez van...szerintem túl jó ez a bor a kukoricához, én hanyagolnám a popcornt.
2012. júl. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első! :D
2012. júl. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ez sima sós pattogatott kukorica lesz
2012. júl. 16. 20:20
 6/10 doboszoli ***** válasza:

Értem én, hogy az Operába nem ildomos farmerben, és pulóverben menni.

De hogy a száraz fehérbor miért nem passzol a sós kukoricával, nem értem.

Ha esetleg a "nemzeti összeférhetetlenségre" gondolsz, akkor nincs miről beszélni, ha más az oka, az érdekelne.

2012. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem agyoncsapja az ízét.
2012. júl. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
melyik melyiknek?
2012. júl. 16. 20:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Kb. mint a gyémántnyakék a macinacihoz.
2012. júl. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mustafa33 ***** válasza:
A popcorn semmi esetre sem megy hozzá. Maradj a régi jó nagyanyáink, dédanyáink pattogtatott tengerijénél (kakaska). Az passzol. ☺
2012. júl. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!