Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Fel tudnátok sorolni a magyar...

Fel tudnátok sorolni a magyar söröket? Szerintetek melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Nem Magyarországon élek, de magyar vagyok. Egy külföldi barátommal meg akarom kóstoltatni a magyar söröket. Köszi a válaszokat! :D
2012. júl. 19. 13:02
 1/8 anonim válasza:
Hello, Soproni, Borsodi, Arany Ászok, Kőbányai, Szalon, Balatoni világos: Most hirtelen ennyi jutott csak eszembe. Én régebben a sopronit részesítettem előnyben, mostanában viszont egyértelműen KŐBÁNYAI!
2012. júl. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mátyás3 ***** válasza:
Kanizsa sör :D
2012. júl. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hunyadi Mátyás, Arany Fácán :D


Egyébként magyar sörök közül a kőbányai a kedvencem, bár a minőségtől az is távol áll.

2012. júl. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm!

utolsó! miért nem ízlik neked? vagy miben tér el más söröktől?

2012. júl. 30. 15:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Kőbányai és Soproni nálam a nagy kedvenc
2012. júl. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Soproni a legjobb!
2012. aug. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Borsodit szeretem a legjobban, de ha kicsit szűkösebb a pénztárca, akkor Kőbányai. Az is finom:)
2012. aug. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat! végre valami pozitív!

mindenki fikázza a magyar dolgokat...egyben a magyar söröket is! én is általában magyar sört szoktam venni, de múltkor megkóstoltam 2 német sört is, de (ha jobb is volt) nem nagyon éreztem különbséget...

szerintem a német söröknek csak a reklámja nagyobb, de lehet, hogy nincs igazam és egyszerűen csak nem értek a sörökhöz. :D

de a lényeg az az, hogy szerintem a magyar sörök sem rosszak. :)

2012. aug. 23. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!