Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tudnátok ajánlani jó bort?

Tudnátok ajánlani jó bort?

Figyelt kérdés
Párommal borozgatni szeretnénk,tudna valaki jó,édes,finom,gyümölcsös bort ajánlani viszonylag elfogadható áron??

2012. aug. 22. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
tokaji 4puttonyos
2012. aug. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó bort tudnék ajánlgatni, jó édest azt nem annyira. Nekem a jó bor meg az édes bor az nem ugyanaz. De mégis megpróbálom. Van egy kitűnő bor, amit minden nő kedvel, aki eddig kóstolta az ismeretségi körömben. Boksaí pincészet, Ürmös a neve. Fűszeres bor és viszonylag elég olcsó is. Ugyanitt lehet, kicsit drágább, de nem vészes, bodzás bort kapni, szintén édes, olyan, mint a jégbor, de nem olyan drága. A sokputtonyos tokaji aszúkat nem ajánlom, mert finomak ugyan, de drágák. Remélem, valamit segítettem. Ittam egyszer egy boglári bort, Aranyhíd volt a neve, na, az édes is, meg jó emlék is!
2012. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy Magyarországon nem lehet olcsó, és jó bort kapni, de végül is én is ittam már 800Ft-ért meglehetősen finom édes bort. Ha gyümölcsös bort akarsz, akkor vegyél Sangria gyümölcsbort, Lidlben, pennyben van, és 1.5 liter 700-800Ft de ha akciós akkor 600-ért is megkapod, na az tényleg finom édes, és csak 7%-os.
2012. aug. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó bort kérdezett, nem Sangriát... azt is lehet kapni, olcsó is, de itt borról volt szó...
2012. aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 oyeacch ***** válasza:
Tokaji furmint. Van belőle olcsó, és az édes nagyon jó.
2012. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zoli17 válasza:
zempléni furmint. sajna bezárt a kereskedő ahol vettem 2L t 1200 ért. eredeti, nem pancsolt. nagyon finom.
2012. aug. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Főzős Laci ***** válasza:
Varga Pincészettől: "A Ház bora-Balatoni Merlot".Nagyon finom,édes,gyümölcsös."Csak" tájbor,de nagyon finom!Metro áruház,vagy a honlapjukról lehet megvásárolni.
2012. szept. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!