Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen alkoholtartalmú italok...

Milyen alkoholtartalmú italok vannak, amik nem kerülnek sokba és kevéstől is nagyon be lehet rugni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ilyen nincs. A jó pia nem olcsó. Egyébként miért jó ha hamar berúgsz?
2009. júl. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Normális esetben nem azért iszunk alkoholtartalmú italokat, hogy berúgjunk tőle, mert berúgni nem kellemes állapot (szédülés, hányás, eszméletvesztés)...


Csak annyit szoktunk inni, hogy kellemes hangulatba kerüljünk!


Ha éhgyomorra iszol többfélét megkeverve (sör+rum) jól ki tud ütni, garantáltan jóóóó nagyot fogsz hányni, másnap úgy fog fájni a fejed, hogy megőrülsz, kevereg majd a gyomrod, hogy elátkozod a pillanatot is, mikor eszedbe jutott ez a hülyeség... :]


Mire jó ez???

2009. júl. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Igyál hűvös helyen töményet pl. pálinkát , majd ülj ki a napra. Garantált hatás! De mire jó ha berúgsz???
2009. júl. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Valami pálinka, esetleg meggybor.
2009. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
A legolcsóbb, legkommerszebb vodkától :D
2009. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
mindegy mi, ha kevered, pl fehérbor- vörösbor, bármilyen bor- sör, bor- pálinka... de én se ajánlom, tapasztalatból... :S
2009. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Én sem. Én nem szeretem az alkoholt, nem vagyok az a bulizós fajta, de tegnap nagyon kieresztettem a gőzt. Iszonyatos volt. Még az elején jó volt, mert csak vigyorogtam, jókedvem volt meg minden, de aztán emlékszem ittam egy fél pohárka hubertus narancslé bor keveréket, azután már arra emlékszem, hogy lefordulok a székről, arccal a betonra érkezve. Aztán tök sokáig hánytam, szarul voltam. most is szarul vagyok, kavarog a gyomrom. Megfogadom, hogy SOHA TÖBBÉ NEM CSINÁLOK ILYET. Am most tiszta seb az arcom. 16/l
2009. júl. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem véleményt, sztorikat kértem, csak egy egyszerű választ. Kösz midnenkinek a tippet, hogy keverve..
2009. júl. 24. 23:59
 9/14 anonim ***** válasza:
97%
Gargalizálj valami jó erős piával ...az úgy egyből az agyadba száll...velünk gólyatáborban csináltattak ilyet -.-"
2009. júl. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%

Ha ütni akarod magad akkor éhgyomorra beversz 4 felest ( házi pálinka ) kb 2 perc alatt és rádobsz 2-3 pohár pezsgőt .ha ez nemelég rádobsz 1-2 pohár bort .Én a múltkor feküdtem a részegségtől és olyan érzésem volt hogy egyre jobban gyorsulok forgok és repülők.Persze útánna dobáltam ki a kisvukokat .A jövő hetet is kibas.za belőled .Én amúgy szeretek részeg lenni de csak haverokkal ! Imádom az érzést de csak 2 hónapozta iszom magam káora heti szinten csak 2-3 sört max.Ha nem kevered csak pl : pálinkát iszol másnap nemleszel nagyon másnapos csak ha kevered.Én pl 1 hete megittam 1 üveg pezsgőt ,3 s üveg sőrt plusz egy malibu koktélt .Persze jöttek vukok rendesen de nemfájt semmi tőle másnap.Pezsgővel amugy vigyázni kell akármire iszod végzetes .


17/F

2009. júl. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!