Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az elmúlt 3 órában megittam...

Az elmúlt 3 órában megittam egy üveg 14%os bort és 2 deciliter 45% os pálinkát. Mennyi lehet a véralkoholszintem?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem írogatnál itt,ha ez valóban így lett volna.
2012. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ryback válasza:

a hatás nem egyik pillanatról a másikra jön!

De sztem ütni fog!!! :D

2012. szept. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Képzeld itt írogatok mert nem tizenéves kölyök vagyok, mint az ittlévők többsége. Aki meg nem tudja az ne válaszoljon. Amugy egy üveg teleki 2008-as cabernet francot ittam meg a páleszből (bolti) 2 decit és még csak nem is szédülök vagy ilyesmi nem érzem különösebben a hatását
2012. szept. 3. 22:20
 4/8 Ryback válasza:

jó de az a 2 deciliter 45% os pálinka mellé!!

Azzal együtt má majdnem KO

2012. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tűrőképesség kérdése. Nagybáttyám ennyi idő alatt egy üveg Jack Danielst lenyomott és nem támolygott, tudott artikuláltan beszélni.
2012. szept. 3. 22:28
 6/8 anonim válasza:
Biztos,h 2 decit akartál írni? Kicsit soknak tűnik,magában is,nem,hogy 1 üveg bor mellé.
2012. szept. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 doboszoli ***** válasza:

Nos, embere válogatja a hatást. Van aki a felétől fekve hány, van aki 3ennyitől kezd bemelegedni.

A véralkoholszint bőven 0,8 ezrelék felett van, szerintem a csúcson olyan 2, vagy még afelett.

2012. szept. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs is olyan bolti pálinka ami 45%-os, kölönben a tegnap én is megittam 2 fröccsöt, és 8 feles kommersz szeszesitalt, ráadásul 5 különbözőt, ja és fél óra alatt és bár eléggé jól voltam, de nem lett hányás, vagy másnaposság a vége.
2012. szept. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!