Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tud tok valami jó alkohol...

Tud tok valami jó alkohol keveréket?

Figyelt kérdés
mint pl: vodka kóla. Vagy fehérbor energiaitalt
2012. szept. 7. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Kávé-Körte-Koccintós.
2012. szept. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy négyszavas kérdést sikerült hatfelé törnöd, akkor neked már nem kell.
2012. szept. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fütyülős barack/barack ivólé
2012. szept. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

vodka, narancs

gin, tonic/sprite

pezsgő, energiaital

jäger, energiaital

whisky, cola

curacao, baracklé

fehérbor, traubi

2012. szept. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vladislav83 ***** válasza:
Martini-ananászlé
2012. szept. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A vodka kóla az például pont szar undorító íze van Vodka+ magas gyümölcstartalmú gyümölcslé, esetleg fanta,sprite, vagy tonic Whisky+ Kóla, vagy Gyömbér, Rum+ kóla, Gin+ gyümölcslé, vagy tonic. Tequila+ Narancs, Fehérbor+ Sprite, Vörösbor+ kóla, ezeken kívül az energiaitalok főleg a tutti-frutti ízűek pl.: Red Bull mindennel jól csúsznak, legalábbis eddig amit próbáltam, Vodkával, Whiskyvel, Jägermeisterrel, Hubertussal, Martinivel, Pezsgővel, sörrel jól megy. Fehérborral még pont nem próbáltam, de szerintem egy félédes, vagy édes fehérborral is meglehetősen finom lehet.
2012. szept. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Haveromnak volt egy olyan ''időszaka'' amikor amit talált az asztalon (buliknál) mindent egy pohárba öntött.. Ittam én is a ''koktéljaiból'' hát az íze elviselhető volt. Szóval ő végig csak azt itta amit kevert...elég szépen becsápolt és nem bírt megállni a lábán..úgy kellett figyelni rá hogy ne legyen baja az esésektől( volt néhány durvább is)

Szóval csak ha simán beakarsz rugni akkor ne keverd mert pl kevesebb esély van rá hogy összehányd magad..Inkább egy fajta piát igyál. Ja és a haverom az ilyen ''keverős buliairól'' semmi emléke nincs xD csak a piálás előtti pillanatok :D

2012. szept. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!