Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Be lehet úgy rúgni, hogy ne...

Be lehet úgy rúgni, hogy ne nagyon legyek másnapos utána?

Figyelt kérdés

2012. szept. 8. 12:41
1 2
 1/16 anonim válasza:
hát ha kihányod, akkor nem olyan vészes a reggel...de ez egyénfüggő meg májfüggő :D
2012. szept. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Úgy csináld, hogy hajnali fél egykor berúgsz, és akkor kicsi eséllyel leszel másnapos.
2012. szept. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért, de ha én a piálásom végén( vagy buli végén ) letolok egy whiskey-kólát, akkor a másnap nálam ugyanolyan mint a többi nap. Semmi fejfájás, semmi hányinger :D
2012. szept. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez komoly ? :D Lehet kipróbálom.
2012. szept. 8. 13:09
 5/16 anonim válasza:
Hát, nem tudom miért, de nekem évek ót aegy pohár tej a nyerő. No, nem a buliban :) Hanem hazaérve, lefekvés előtt. De aztán úgy hallottam azért, mert nehezebben engedi felszívódni az alkoholt. Szóval elképzelhető, hogy másnap nehezebben tisztul ki a szervezetedből, de nekem semmi bajom nem szokott lenni egy kis étvágytalanságon kívül. Vagy a kóla is segítehet, szóval a whisky-kóla is inkább a kóla miatt hasznos. :)
2012. szept. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Vannak szabályok, amiket, ha betartasz, jó eséllyel megúszod a másnapot.


1. Ne keverd. Rövidek a borral, aztán pezsgő, sör... biztos forog majd a gyomrod.

2. Jó minőségűt igyál. Pancsolt bor, gagyi tömény nem a barátod.

3. Időről időre igyál meg egy pohár tiszta vizet. Tudom, hogy a pillanat hevében, meg a buliban "nem menő" vizet inni, de nagy szívességet teszel magadnak.

4. Lefekvés előtt IS igyál meg minél több vizet. A másnaposság fő okai a dehidratáltság, vagyis kiszáradás következtében jelentkeznek. Előzd meg!


Persze, én már "öreg" vagyok (28), volt már egy pár durva bulim, én sem tartottam be ezeket a szabályokat 15-16 évesen. De rájöttem, hogyha minél többet megfogadok, annál jobban járok. Már nem olyan egyszerűen épülök fel egy berúgás után. :)

2012. szept. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

ma 12:58


Igen halál komoly :D lehet másnál nem válik be, nálam bejött :D pl barátnőm hatszor szarabbul van utána :S :D

Mondjuk én azt is szoktam csinálni, hogy mielőtt bedőlök atom készen az ágyba, azelőtt megiszok egy jó másfél liter vizet majdnem húzóra :D:D:D

2012. szept. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, mindegyiket kipróbálom :D
2012. szept. 8. 13:30
 9/16 anonim ***** válasza:
67%

Ma 13:27


Nem a whiskey-kólától vagy jobban, hanem a víztől.

2012. szept. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom itt "agyontudományoskodni" a dolgokat, de nem az alkoholtól vagyunk sz@rul másnap, hanem annak bomlástermékeitől, az aldehidektől.

Ezek rengeteg vizet elvonnak a szervezettől (ezért iszunk meg egy liter vizet éjjel) és mérgezőek.

Legjobban a citromsav köti le, limonádét kell inni, de rengeteget.

Egyébként a szervezet nem hülye, ezért kívánjuk a savanyú kajákat.

2012. szept. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!