Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Fel liter vodkatol be lehet...

Fel liter vodkatol be lehet rugni?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkan iszok...es akkor is max 1-2pohar bort! nagyon masnapos leszek utana??? egyebkent lany vagyok...nem tudom ez szamit-e....

Hogy nem szabad inni a vodkat?



2012. szept. 16. 20:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Fél litertől meg is lehet halni. Ha lány vagy, és ritkán iszol, szerintem 2-3 féldeci vodkától is nagyon kiütnéd magadat.
2012. szept. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy korrekt, megbízható alkoholista is megérzi.
2012. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%

Attól is függ, hogy mit iszol mellé.

Én pl. volt, hogy összeittam mindenfélét, bort, sört(barnát, világosat), vodkát, pezsgőt(rosszul vagyok tőle) nagy mennyiségben és meg sem éreztem és volt, hogy 5-6 pohár Absolut vodkától éhgyomorra kidőltem. 19/f

2012. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha tisztán iszod berúgsz tőle, de tekintve arra, hogy ritkán iszol, ez a berúgás egyenlő lesz azzal, hogy a földön fetrengsz, hánysz, és úgy visznek haza, majd másnap nem hogy másnapos leszel, de nem fogsz emlékezni az előző éjszaka egyetlen percére sem.


Ellenben, ha kevered gyümölcslével akkor nem feltétlen lesz ez az eredmény, bár egyedül neked a fél liter akkor is sok. 2-ten fél litert gyümölcslékkel keverve már megtudtok inni "biztonságosan".

2012. szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Bocs, hogy ellentmondok, de szerintem a gyümölcslé csak a hányás mennyiségét fogja befolyásolni.
2012. szept. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
számít, hogy lány vagy. szerintem az nagyon sok lesz. nemcsak másnapos leszel, de már akkor közben is szarul fogod érezni magad. szóval nem ajánlanám, de te tudod :)
2012. szept. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
7%

egyszerű: fogsz egy üveg kannásvodkát, tajga, kozák ilyesmi. kinyitod. veszel egy hatalmas levegőt és nem ízlelgeted, hanem esztelenül öntöd le a torkodon. fél litert akár egy húzásra is meg lehet inni. utána jön a neheze: mély levegőket kell venni, szájon át. kicsit érezni fogod másnap. vigyázz, mert ezt így csak a rutinosak bírják ám. kis gyakorlással ilyen jól fog menni neked is:


http://www.youtube.com/watch?v=Exxwrob92qE

2012. szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Lányként, és ritkán alkoholizálóként nálad csúnyán betenné a kiskaput.

Én is lány vagyok és elég rendesen iszok is, de számomra elég kb 3 feles vodka és máris érzem.

Szóval ha be akarsz rúgni én gyengébb italt választanék.

2012. szept. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok rá büszke, de volt egy olyan pont az életemben, mikor megittam több mint fél liter vodkát meg még hozzá egy kis jägert, és percek kérdése volt, hogy meghalok e vagy nem. Még itt vagyok és soha többet ilyet. Neked se javaslom.
2012. szept. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld!! Tapasztalat..Maximum valamivel keverve, de tisztán semmiképp. Én kb. 3 óráig teljesen ki voltam ütve tőle, és megállás nélkül hánytam :/ Nagyon nem jó.
2012. szept. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!