Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ittatok már Fényt? Aki ivott...

Ittatok már Fényt? Aki ivott annak mi a vélemény róla? : )

Figyelt kérdés
Ez a mi veszprémi specialitásunk. Pohár aljára málnaszörpöt öntünk, szódásszifonba vodkát, amit rányomunk a szörpre és amíg habzik le kell húzni.
2009. aug. 9. 17:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én nyáron ittam a VOLT-on. Annyit kell rólam tudni, hogy durván bírom a piát, de ebből elég volt 3 pohár és atomkész voltam :D


19L

2010. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nálunk nem csak málnaszörppel, hanem koktélhoz való szirupokkal is lehet kérni, van vagy 10 féle, a legjobb a zöldalmás. :) 4-5-től kész vagyok. :)
2010. dec. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
óó kecsegtetőő:D le írná nekem valaki, hogy hogy kell ezt elkészíteni?:D hétvégén lesz buli akkor lehet bepróbálkozunk vele!:D hallottam már róla amúgy hogy durva mert nagyon üt de többet nem igazán, hogy hogyan kell megcsinálni miből mennyit meg ilyenek..:D
2011. nov. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egy szódásszifon kell hozzá, vodka, meg málnaszörp (vagy akármilyen amilyet szerettek). A szifonba beletöltitek a szódát, a pohár (feles vagy decis) aljára kell kb. egy ujjnyi szörp, majd rányomjátok a szifonból a vodkát, és amíg habos egy húzásra megisszátok.
2011. nov. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Phoney ***** válasza:

Én már „öreg” voltam az ilyesmihez, mikor igazán divatba jött, de egyszer kipróbáltam úgy, hogy 1 deci vodkába pezsgőtablettát dobtam, szóval így 37,5%-os volt.


Hát mit mondjak, megérdemli a hírnevét, utoljára szerintem 18 évesen éreztem ilyen markáns hatást alkoholtól... :) De azért a „rettegett” címet nálam még így is a vodkapezsgő tartja.

2012. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!