Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Házi bor műanyag üvegben...

Házi bor műanyag üvegben tárolva meddig jó?

Figyelt kérdés
találtam itthon egy üvegben fehér bort..de elég érdekes szaga van..vagyis annyira nem vészes..de nem az igazi..lehet baja?
2012. okt. 31. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megkostolod és kicsit szénsavasnak érzed vagyis kicsit bökös ize van akkor nem jó ..
2012. okt. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vigyázz!!!!

Mivel műanyag üvegbe bort nem szoktunk tárolni, meglehet, hogy nem is az van benne, csak valami miatt hasonlít a szaga!

Először azt kérdezd meg, aki azt a valamit abba a műanyagba beleöntötte, hogy valóban bor van-e benne?

2012. okt. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem apukám alkoholista és hoz haza 2 liter bort műanyag üvegben kb minden nap..szal ő nem tartogatja sokáig benne, de viszont van mikor anyu megtalálja és eldugja előle..én meg ma megtaláltam egy üveggel, gondoltam csajokkal megiszom de hát nem tudom mióta állhat ott:\ anyut is kérdeztem de ő sem tudja:/ de akkor megkóstolom:)
2012. okt. 31. 10:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de, ha savas, akkor méreg oldódik ki a műanyagból. Ezért érthetetlen, miért árulnak ecetet műanyagban. Persze, 3-szor annyiért van almaecet üvegben. A zacskós tej is ártalmas. Tehát a tájékozatlan, a szegény mérgezheti magát.
2019. ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!