Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tescoban a fizetőautomatánál...

Tescoban a fizetőautomatánál meg lehet venni a szeszesitalt ha nem vagyok 18+ éves?

Figyelt kérdés
Ellenörzik valamilyen módon? Ha igen akkor hogy?
2012. nov. 13. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
robotok lőnek rommá a lézerfegyverükkel, szóval csak okosan
2012. nov. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bumbi02 ***** válasza:
100%
Úgyhogy, hogy egy pénztárost, illetve egy alkalmazottat meg kell kérned hogy hitelesítse a gép számára, hogy elmúltál 18. Ő meg elfogja tőled kérni a személyit.
2012. nov. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Malats ***** válasza:
Nem. A 12 évesek azota pálinkáznak.
2012. nov. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Kiírja a gép, hogy hitelesítésre vár. Tehát addig nem fogsz tudni csinálni semmit, amíg oda nem ugrik egy pénztáros. Az pedig nyilván oda fog menni és ha gyanúszagot érez, elkéri a személyid. Ez van.

Szép is volna, ha ezentúl minden 18- így szerezné be a piáját.

Én már elmúltam 20 is, de igen, a gép megállít - aztán nem vagyok valami öregember arc, így jönnek a pénztárosok és kérik a személyim, gyorsan.

2012. nov. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindig automatánál vesszük a piát, mert úgy gyorsabb mint sorbanállni. Az a tapasztalatom h teljesen véletlenszerű hogy kér-e ellenőrzést a gép, vagy simán kiadja. Lehet valami rendszerhiba is van a szegedi gépekben, ezért van ez, de simán volt már olyan is h csak alkoholt vettünk, és nem kért megerősítést a gép. De olyan is volt h 3 an vettünk bort, külön külön mind hármunktól elkérték a személyit, pedig nem látszunk 12 éves kissrácoknak.
2012. nov. 18. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nem véletlenszerű. Egyszerűen arról van szó, hogy az asszisztens, aki az önkiszolgáló kasszákat felügyeli, távolról is jóvá tudja hagyni a korlátozás alá eső termékeket. Ha meg nem néztek ki nagyon fiatalnak, és olyan az asszisztens, akkor ezt simán megteszi.

(Amúgy a szó, amit kerestek, az "jóváhagyás", és nem "hitelesítés".)

2012. nov. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!