Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Voltál már nő létedre annyira...

Voltál már nő létedre annyira berúgva, hogy szó szerint jártányi erőd sem volt?

Figyelt kérdés
24/L vagyok, szégyenszemre így végződött a múlt hétvégém. Soha nem volt még ilyen velem, és annyira ciki. :(((
2012. nov. 25. 11:30
 1/6 anonim válasza:
100%
Voltam.Életem első berúgása,18 évesen.Azt sem tudtam hol is vagyok.Nem bírtam mozogni mert szédültem,röhögtem össze-vissza.még az volt a szerencse,h nem hánytam.Az még nagyon ciki lett volna:D Három napig voltam beteg.Mikor megtudtam,h miket is csináltam,fetrengtem az utcán stb.Akkor 3 hónapig nem is mentem társaságba.Nyugi,később legalább lesz min röhögni:D Mindenkivel előfordul egyszer,h hülyeséget csinál.
2012. nov. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok nő, de rengeteg lánybarátom van akik már voltak így. Te ne érezd rosszul magad, mindenkivel megesik. Természetesen nem túl nőies meg bla bla bla.

Ha rendszeressé válna, az valóban nem lenne valami fergeteges.

2012. nov. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nő vagyok. Első berúgásom 17 évesen volt. A második most kedden. 20 vagyok. Kicsit elszámoltam magam, hogy mekkora arányban keverjük a buliban a vodkát és a narancsot.
2012. nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ●●●● válasza:
100%
A nőkre is ugyanúgy hat az alkohol, mint a férfiakra, sőt lehet, hogy még jobban üt, tehát miért lenne cikibb?
2012. nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem is egyszer :D
2012. dec. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mindenkivel előfordul. Persze jobb mértékkel, de ha nem iszol "rendszeresen" akkor könnyebben és gyorsabban rúgsz be. Lesz még cikibb az életben.
2012. dec. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!