Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lányok, van itt olyan aki a...

Lányok, van itt olyan aki a piától gömbölyödött ki?

Figyelt kérdés
21L
2012. dec. 4. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
A barátnőm igen.Fogyózik állandóan és nyáron hiába fogyózott,nem hogy fogyott volna, még hízott is.Aztán rájött,hogy a szomját a gyümölcs ízesítésű sörökkel oltotta.Amióta nem iszogatja ismét csinos.
2012. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és mennyit hízott?
2012. dec. 4. 15:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm nővérének van nagyon komoly sörhasa, de ő be is nyomja a napi több üveg sörét. Páran már gratuláltak neki a gyerekhez, ő meg folyton megsértődik. :DDD
2012. dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Detto ugyanez nekem is :D Nem vagyok dagi, csak pocakom van. Meg nyár óta híztam 8 kilót kb. Már nekem is gratuláltak babához..
2012. dec. 4. 15:19
 5/7 tetro ***** válasza:
59%
Nekem van egy barátnőm, aki a piától kigömbölyödött. Voltunk egy buliban, ahol ő nagyon berúgott, és reggel a volt barátja mellett ébredt. Ennek már fél éve, most már elég gömbölyű.
2012. dec. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok,nem tudom mennyit hízott,csak olyan puhos lett,pedig tornázott is minden nap.Nem fért bele a nadrágjaiba,és teljesen ki volt miatta borulva.A sok bulizás piálás miatt volt.Ha inni szeretne valaki és nem akar meghízni akkor száraz nemes bort,vagy száraz pezsit igyon.Persze mértékkel.A sörhas nem véletlenül sörhas.
2012. dec. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Van aki ránéz az ételre és máris hízik 1 kg-t. De ami felmegy azt le is lehet dolgozni.

Egy kicsi pocak amúgy rettentő cuki, nehogy amiatt vessétek meg az alkoholt! :D

2012. dec. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!