Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Már megtaláltátok azt a piát...

Már megtaláltátok azt a piát ami kiüt?

Figyelt kérdés
Mindenkinek van egy piája amitôl kiüti magát. az egyik barátnômnek a brandy , másiknak a sangria én meg nem tudom mitöl tudom kiütni magam. màr sokszor csinàltam azt hogy elkezdtem inni vodkàt nem ütöt ki felidegesitettem magam ösze-vissza elkeztem : pàlesz,whisky,vbk,vodkanarancs stb ès csak akkor ütöttem ki maga. lehetsèges hogy nekem nincs ilyen piàm? vagy keresgèljem mèg?
2012. dec. 4. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Engem az C2H5OH - üt ki a legjobban. A kisérő íz mind1. De érdekes pl régen sokat vodkáztam, fél évig nem ittam semmit.

Jött az egyetem, vettünk 4 liter koccintóst 2 en, úgy kiütöttük magunkat mint a szemét. Széthánytam a várost. Azóta viszont hiába iszok meg keverve/keveretlenül akármennyit abból a szutyokból szinte immunis vagyok rá. Érdekes.

2012. dec. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nemmondod komolyan, hogy a sangriától kiüti magát:|| olyan az mint az üditő.


Amugy engem a vodka+energiaital tud kiütni...:D

2012. dec. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de tényleg a sangria üti ki xd nagyon vicces mikor 5deci sangria után allig bír álni xd
2012. dec. 4. 20:49
 4/10 Phoney ***** válasza:
100%

Ne keresgéld. Hiszed vagy nem, minden italban az etil-alkohol üt. Ha nem tudsz vodkától berúgni, akkor vagy rossz testnyílásba öntöd, vagy nem eleget. Az meg simán kamu, hogy valaki pl. csak brandytől tudjon berűgni. Legfeljebb mást nem szeret annyira, hogy eleget igyon belőle.


Amúgy ne nagyon erőltesd, ha nem megy, mert jellemzően a "jaj én nemtudok berúgni"-típusú fiatalokkal esik meg, hogy már huszonévesen májproblémáik vannak.

2012. dec. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én a whiskey-re mindig számíthatok, egy kis kólával, hogy ne legyen túl erős.


De nem szeretem ha annyira kiüt, hogy beszélni nem tudok, hanem csak ésszel.


Egyébként meg minden kiüt ha sokat iszol belőle, de bele is lehet halni. Például engem a pálinka+bor duó totálisan használhatatlan rongybabává tesz, de nem szeretem ezt az állapotot.

2012. dec. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kifogom probalni amit itt irtatok :whisky+cola, pálesz+bor és ha ezek se hatnak nem keredgélem tovább :D
2012. dec. 5. 14:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért: Én is be tudok csípni a Sangriától, de még egy kevés pezsgőtől is, sőt a forralt bortól is "megszédülök" picit. Nem szoktam sokat inni, nem is bírom a piát.

Egyébként miért jó az, ha teljesen kiütöd magad?

2012. dec. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem akarom kiütni magam csak inkább iszok olyat amitôl betudok rugni mint hogy az egész itallapot végig iszom mire betudok rugni
2012. dec. 5. 17:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Viszkiből a Jim Beam-et ajánlanám, nekem ennek az íze jött be a legjobban. Tisztán nagyon erős, kólával nagyon jó. Jégkocka is mehet bele, az is hígítja kicsit.


De csak ésszel, alattomos! Ugyanúgy, mint borozás közben a pálinka. Egy esküvőn teljesen jól elbeszélgettem az asztalnál egy üveg bor és pár feles ágyaspálinka mellett, de amikor fel akartam állni, jött a baj.


Fogyaszd egészséggel de felelősséggel!

:)

2012. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Minél magasabb az alkoholtartalma, annál hamarabb rugsz be tőle. Nehezen tudnom elhinni azért, hogy a vodkától nem rugsz be. Én 95 kilós férfi vagyok, de 7 deci vodkától csak másnap térek magamhoz.


Egyébként így akkor tudom ajánlani például az abszint-nak csúfolt italokat, mert azokban magas az alkoholtartalom (akár 90% is lehet). Egyébként vodkából is lehet kapni 50+ alkoholszázalékút.

2012. dec. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!