Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Amerikai repteren alkoholt...

Amerikai repteren alkoholt vehetek 19evesen?

Figyelt kérdés
Hazafele fogok utazni es az erdekelne hogy kiadjak e a repteren nekem 19evesen vagy 21korhatar miatt nem?

2012. dec. 24. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Amerikában leszel, az ottani törvények vonatkoznak rád is. Nem fogják kiadni.
2012. dec. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így van az ottani törvények vonatkoznak rád így nem adják ki, de ha kinézel 21-nek szerintem nem csinálnak belőle ügyet, bár ott máshogy van mint idehaza meg ott elég szigorúan ellenőrzik az ilyet, szerintem ne éld bele magad, legfeljebb tetteted a hülyét ha visszakérdeznek.
2012. dec. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vehetsz . Mivel az ottani jogszabály szerint 21 éves kor alatt nem fogyaszthatsz és nem vásárolhatsz szeszes italt . Az más kérdés , hogy illegálisan is tudsz venni .
2012. dec. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Frankfurtban fogok atszallni ott mar nem gond akkor ugye?
2012. dec. 24. 22:10
 5/6 anonim ***** válasza:
ott nem
2012. dec. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
aza szabaly hogy ha nem nezel ki 40nek akkor kernek igazolvanyt :D szal nem eleg 21nek kinezni. en mar 27 vagyok es max olyan helyeken nem kernek ahol mar ismernek meg naaagyon ritkan idegen helyen, de mit mondjak... 50bol 1x ha nem kernek. a repter szerintem nem az a hely lesz.
2012. dec. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!