Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Legjobb borkereskedés Győrben...

Legjobb borkereskedés Győrben vagy a környékén?

Figyelt kérdés
Igazi, finom, minőségi termelői bort szeretnék vásárolni Győrben vagy a környékén. Borvidék tekintetében akár balatoni, tokaji, szekszárdi, villányi vagy soproni is lehet, árban a 600-800 Ft/l kategóriára gondolok. Ezen kívül házi pálinka is érdekelne. Melyik kereskedést ajánlanátok? Előre is köszönök minden választ!

2012. dec. 26. 21:19
 1/5 ZETAS válasza:
100%

Próbáld ezt:


Telefon (+36)96 336 871


E-mail gyor@bortarsasag.hu


9022 Győr, Jedlik Ányos u. 15.


A belváros közepén, a barokk Széchenyi tér szomszédságában.



Boltvezető: Laczó Ildikó


Ingyenes parkolási lehetőség a rakparton és a házhozszállítás is működik. Nálunk mindig talál muzeális borokat és ritka tételeket, lelkes és hozzáértő boltosaink mindig készséggel ajánlanak a legfrissebb, legérdekesebb Bortársaság tételekből.

2012. dec. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet! Meg fogom keresni őket. Folyóbort is árusítanak (kancsós, vagy kannás kiszerelésben), vagy csak palackozottat?
2012. dec. 27. 20:13
 3/5 ZETAS válasza:
100%
Meg kell érdeklődni. Olyan ismeretségi körrel rendelkeznek, hogy tuti lesz ínyedre való borocska.
2012. dec. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sanman válasza:
100%
A www.vinofinoselection.com az ország bármely részére kiszállítja a borait, több száz hazai és külföldi minőségi bort tartanak, szerintem az árak is barátságosak
2013. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a tippeket! Voltam a Bortársaságnál, illetve közben felfedeztem egy nagyon klassz kereskedést, amely a Bor-lak névre hallgat, és balatoni borokat kínál. Amit vettem náluk, minden nagyon ízlett, és az áraik is reálisak.
2013. jan. 29. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!