Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Fogyasztható-e a pálinka, ha...

Fogyasztható-e a pálinka, ha évek óta műanyag kannákban tároljuk, vagy inkább ne igyunk belőle?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A minősége elmarad a fahordós vagy üvegballonos érlelésűtől, de ettől még fogyasztható. Sőt! Az a pár év kompenzálja a tárolás szakszerűtlenségét.


De ha nincs bizalmad iránta, akkor elküldöd nekem, én meg jól elmesélem hogy milyen volt:)

2013. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nézd meg a flakon alján a piktogramot (PE, PP) és keress rá a Google-n.
2013. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Joshy Ca$h ***** válasza:
100%

Én már ittam hasonlót, ha szerencséd van nem lesz műanyag íze. De én attól függetlenül megittam, ez már vagy 5éve volt, szóval nem fogsz belehalni.

"Nőt már hagytam ott, italt még soha" :)

2013. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ittam már több mint 5 éve műanyag hordóban tárolt pálinkából. Jelentem, még élek... :)

Na szóval, nem lett tőle semmi bajunk, bár el kell ismernem, nem volt egy csúcsminőség, bár állítólag új korában sem volt jobb.

2013. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nagybetűvel írom h biztos elolvasd, szóval: NINCSEN OLYAN PÁLINKA AMIT NE LEHETNE MEGINNI !!!!!!!!!!!!!!!!
2013. jan. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok vegyész, pont ezért nem is innék belőle... De egyébként ismerőseim körében is van olyan aki fittyet hány az ilyen dolgokra, és még élnek.
2013. jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hmmm végülis elfogyasztottuk :D
2013. jan. 29. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!