Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyit érhet egy liter húsz...

Mennyit érhet egy liter húsz éves házi szilvapálinka?

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
nem sokat
2013. febr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De kb. ???
2013. febr. 2. 19:32
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként van kb. 40 liter, ha az számít...
2013. febr. 2. 19:33
 4/6 Phoney ***** válasza:
79%

A korától önmagában még nincs többletértéke. Kivéve persze, ha olyannak adod el, aki hisz benne, hogy az alkohol automatikusan egyre jobb lesz a kortól, mert végül is sokan hisznek benne.


Attól függően, hogy miben és hol volt tárolva, akár sokkal rosszabb is lehet, mint újkorában. Meg persze az se mindegy, hogy undorító acetonszagú-karcos volt az a házipálinka, vagy szakszerűen cefrézték-főzték.


Nagyjából ugyanabban az ártartományban lesz eladható, mint a friss pálinka, de így még nem tudni, hogy melyik végén.

2013. febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

tem, akkor utánajárok, hogy hogyan készült, hol tárolták, mert nem én készítettem hanem nagyszülők csinálták és tőlük kaptam...

Amúgy úgy tudom, hogy szakszerű módon volt kezelve, meg úgytudom ért a szakmához, valamint bort is készít több mint harminc éve. És a pálinkát és a bort is dicsérik a vendégek, akiket megkínálunk vele, tehát rossz nem lehet. Én meg nem értek a pálinkához, csak kíváncsi vagyok hogy mennyit érhet...

2013. febr. 2. 20:10
 6/6 Marci024 válasza:
Annyit ér, amennyiért el tudod adni. De szerintem 3000 ft/liter áron a kutya sem fogja megvenni. Ennek az oka benne van a kérdésben. (HÁZI pálinka) De biztos vagyok benne hogy jó cucc. Kedvencem a házi szilva! :)
2013. febr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!