Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tudnátok olyan bort vagy...

Balazskaaa14 kérdése:

Tudnátok olyan bort vagy pezsgőt mondani, aminek nincs bor vagy pezsgőíze olyan erősen? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Régebben ittam egy olyan bort amin ne mis érződött csak egy nagyon picit hogy bor inkább gyümölcsíze volt ilyet keresnék most is!

2013. febr. 21. 17:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és lehetőleg valami jobb minőségű legyen :$$$
2013. febr. 21. 17:25
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kölyökpezsgőnek hívják.
2013. febr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vannak ízesített pezsgők, nagyobb bevásárlóközpontokban nézz körül.

Egyébként a kérdésről az a vendég jut eszembe aki így rendel a pincértől: "Szeretnék egy capuccinót, de nem szeretem a kávét, meg tudná oldani hogy ne legyen kávé íze?" (megtörtént)

Ha nem szereti valaki a pezsgőt ne igya, vagy igyon mást. :)

2013. febr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyébként a pezsgőkoktélok sem pezsgő ízűek annyira. Keverd egy kis őszibarack, vagy eper pürével, vagy ha nincs akkor üdítővel.
2013. febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igyál inkább kölyökpezsgőt ha ekkora punci vagy. :D
2013. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

BB Spumante, Törley Fortuna.


Mind a kettőnek nagyon nagyon domináns gyümölcsös íze és illata van. Nem a klasszikus, megszokott pezsgő ízt hozza. Én ha választani kell a kettő közül, akkor a Spumantéra szavazok, annak ellenére, hogy a többi BB terméket gyakorlatilag ihatatlannak tartom.

2013. febr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
BB Spumante tényleg jó!
2013. febr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha már pezsgő Törley fortuna, vagy BB aranycuveé, ha ízesített, akkor Voila(ezek gyümölcsízűek, eper, áfonya barack, meggy ízben). A BB Spumante szerintem nagyon pocsék, hogy valaki rosszat is írjon róla...

Vagy vegyél áfonyabort, meggybort, bodzabort esetleg habzóbort.

2013. febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!