Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Megittam egy üveg sört és egy...

Megittam egy üveg sört és egy dl bort, lehet bajom, ha beveszek egy szem aspirint?

Figyelt kérdés
Bográcsozás volt ma nálunk, de most nagyon elkezdett fájni a fejem.
2009. szept. 17. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idö telt el, az alkohol fogyasztàsa ota? Ha màr pàr ora is, és ettél is, ivàs közben vagy utàn akkor màr vehetsz be!
2009. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Maximum alszol egy jót:)
2009. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A sört 10-körül ittam, a bort 1-kor.
2009. szept. 17. 15:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél be nyugodtan, amugy se egy akkora mennyiség, hogy bàrmi bajod legyen!
2009. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt hiszem be veszem akkor.
2009. szept. 17. 15:57
 6/6 anonim válasza:

Csak nyugodtan vegyél be, semmi bajod nem lesz, én tök részegen is vettem be aszpirint, mégsem lettem jobban oda.

Na viszont mikor 3 Tramadolort (Morfinos fájdalomcsillapító) vettem be, meg ráittam 8 sört, bizony össze-vissza hallucináltam...:D

De kegyetlen jó volt, nem tudom miért tiltanak tőle annyira mindenkit.:D

-ReapeR-23/F

2009. szept. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!