Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy szoktátok a vodkát inni?...

Hogy szoktátok a vodkát inni? Bekeveritek? Tisztán? Lehúzzátok a felest és rá az üditő?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 10. 22:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Bekeverve jobb, finomabb. De ihatod tisztán is akkor nagyon férfi leszel. :D
2013. ápr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
én magában nem szeretem, csak keverve. almalé, narancs vagy citrom
2013. ápr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
Is-is szeretem, csak nagyon ritkán iszom.
2013. ápr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

VODKÁT simán lehet inni tisztán, nem lesz tőle nagyon férfi az ember - leglaábbis én nő létemre még nem váltam férfivé tőle. Jó kis finlandia, smirnoff, bols, eristoff, stb. behűtve, behűtött whiskey-s pohárba, 2-3 kocka jéggel, egy-két csepp citromlével, esetleg mentával meg citromkarikával díszítve (lime-al és lime levével is lehet) - isteni. Persze teljesen tisztán is lecsúszik, de így az igazi.


Sz*rt (értsd: royal, kalinka és társai, lejjebb már nem is merem adni) bekeverve, 100%-os narancslével szoktam maximum.

2013. ápr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%

Én tisztán szoktam inni.

De nagyon vigyázz a mértékkel, a vodka aljas egy jószág!:D

2013. ápr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Egyszerű vagyok, mint a faék, teljesen tisztán iszom az összes italt (kivéve néha a sört, amit vajjal és mézzel is képes vagyok, meg ott a forralt bor is... de ezek ritka, téli alkalmak). Ha a vodka számomra nem finom, akkor nem iszom meg.

A párom egy időben vodkával hígította a 80%-os abszintot :)

2013. ápr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt olvastam hogy : "Beleveritek?" ideje aludnom...

Nekem sokáig energiaital - kóla - vodka kombó volt a kedvencem. Ha nem úgy akkor magába, ha szart veszel pl royal akkor egyszerűbb lehúzni magában, és rá egy kis kólát vagy valamit ami elveszi az ízét. Ha összeöntöd gyorsabban fogy a kóla azt tapasztaltam. :D

2013. ápr. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Phoney ***** válasza:
100%
Általában sehogyan, de nekem savanyú uborkát melléharapva a legjobb. Persze egy Grey Goose-hoz már nem kell, de annyit meg nem adok vodkáért. A Russian Standard, Stolichnaya meg hasonlók nagyon jók így, mélyhűtés nélkül is lazán mennek be decinként. Na ezért is nem vodkázok:)
2013. ápr. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

en ugy szoktam, hogy lehuzom a felest es ra az uditot ami altalaban lime le:D

absolutot iszok altalaban

2013. ápr. 11. 11:56
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ, milyen vodkáról van szó. A kommersz borzalmakat néha bekeverem, de az sem segít, mert akkor is ihatatlanok. Inkább ráiszom valamit (mondjuk én vizet szoktam) vagy bevetem a csodaszert, az ecetes uborkát. Egy feles vodka, egy nagy harapás uborka, azt' nem is nagyon érzed az ízét.

Ha jó vodkáról van szó, akkor pedig nem szórakozom kísérővel. Megiszom a felest és kész. A jó vodkának nincs émelyítő, gyomorforgató íze. Na, jó, néha le szoktam kísérni egy másik felessel, hogy ne érezze magát egyedül.

2013. ápr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!