Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért fut ki a Budweiser-em?

Miért fut ki a Budweiser-em?

Figyelt kérdés
Vettem egy kockával, és idáig az összes amit kinyitottam kifutott. A meleg, a hűtött és a szobahőmérsékletü is...

2013. ápr. 18. 20:49
 1/8 anonim válasza:
biztos valahogyan felráztad közben, mielőtt megnyitod, pöcköldgesd meg az üveg falát oldalról és felülről is.
2013. ápr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs felrázva... :( Dobozos, és sérülés, nyomódás sincs egyik dobozon se.
2013. ápr. 18. 21:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt akarja, hogy gyorsan megidd.
2013. ápr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:) Akkor elérte célját... :D egyébként minőségileg semmi baja, csak ez a kifutás nem szokványos, lehet belenyúltam egy széndioxiddal túldúsított szériába... :D
2013. ápr. 18. 21:23
 5/8 mustafa33 ***** válasza:
Amcsi vagy cseh?
2013. ápr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
cseh
2013. ápr. 19. 08:11
 7/8 mustafa33 ***** válasza:
Akkor nem értem, mert ezt iszom, de soha semmi baj nincs vele, igaz az üvegeset szeretem, mert abban látom ha már zavarosodik (ha régi). Ha régi, lejárt akkor szokott futni, vagy ha túl meleg.
2013. ápr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én sem értem. A szavatossággal, minőséggel, nincs baj. A dobozok nem sérültek. Nincs felrázva, és hidegen, melegen is felhabzik amikor kinyitom... érdekes! Egyébként utána semmi gond nincs vele. És már a sokadik is ezt csinálta...
2013. ápr. 19. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!