Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tud e esetleg valaki arról,...

Tud e esetleg valaki arról, hogy, nyárfele olcsóbbak lesznek az általában minden helyen leakciózott sörök, a középkategóriájúra gondolok, többi lent?

Figyelt kérdés

ha visszaemlékeztek a Steffl a Tuborg, a HB, múltévben is olyan 160körüli áron adták, lesz szerintetek most is kb ennyi valamikor?


Érdemes e tehát várni még, lehetőleg olyanok válaszát várom, akik pl tescoba vagy kereskedelmi ágakban esetleg sörös kapcsolatból adódóan van konkrét infojuk arról, hogy lesznek e még árlevitelek,köszönöm mindenkinek



2013. máj. 10. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég ehhez vásárlónak lenne, nem kell belső ember. Akciók a hálózatoknál mindig vannak, megszakítás nélkül. Hol ilyen, hol olyan sör. Nyilván ezek is sorra kerülnek.

Nyáron nagyobb a kereslet, el lehet adni bőven rendes áron is, illetve csekély árengedménnyel. Nagy áresésre ne tartogasd szárazon a gigád.

2013. máj. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Emlékszem bizony, ezek is, meg Soproni, Borsodi, Szalon, Ászok, Dreher, Kozel, 150-170Ft-ért is voltak, ja meg Metroba Lövenbrau volt 147Ft-ért Kozelt 119-ért is láttam. De szerintem annyira olcsó már biztos nem lesz, mint tavaly, mert tavaly óta sokat emelkedtek az árak, most is, 180 alatt nem igazán lehet kapni ilyen söröket, szóval szerintem ne reménykedj, hogy ugyanolyan olcsón hozzájutsz majd mint tavaly, bár pár hete Tom Marketbe volt 180-ért Tuborg. Az rohadt jó annyiért, mert azt nem nevezném középkategóriásnak.
2013. máj. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!