Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az egyén vagy pia fajta függő...

Az egyén vagy pia fajta függő hogy mitől érzi jól magát az ember ha berúg? Még nem ittam alkoholt egy kezdő melyik italtól vidulna fel ha sokat iszik belőle. (Bőven elmúltam 18)

Figyelt kérdés

2013. máj. 13. 15:03
 1/6 Phoney ***** válasza:

Általánosságban attól érzi jól magát az ember, ami ízlik neki (illetve amihez jobban hozzá van szokva).


Ha kezdő vagy, igyál sört vagy bort. Az italok közt lényegében az alkohol felszívódásának sebessége a különbség (ez a töménységétől, szénsavasságától, cukortartalmától függ, illetve a közérzetbe a savtartalma (pl. bor) is beleszól, de mindezekre nem egyformán reagálnak az emberek.)

2013. máj. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mindenkinek más, rám például minden máshogy hat. a sörnek nem igazán érzem a hatását (csak azt, hogy háromszor annyit kell pisilni, mint amennyit megittam..), a vörösbortól elalszom. amitől a legvidámabb voltam, az a tequila. 4-5 éve ittam először, nagyon szerettem tőle mindenkit :D
2013. máj. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az alkoholtól nem leszel vidám, ez egy tévhit. Ha jó a hangulatod, az alkohol tudja ezt fokozni, de annak is fennáll a lehetősége, hogy épp ellenkezőleg hat majd... Először érezd jól magad és csak utána fogyassz. Hogy mit, azt már az előttem szólók megírták...
2013. máj. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerinted miért kapható ennyiféle pia? Mert mindenkinek más az ízlése. Van, aki a koncentrált élvezeteket részesíti előnyben, és szívesebben felhajt egy felest, van aki elüldögél egy sör, vagy egy pohár bor mellett egy fél estét. De még itt sem áll meg a dolog, hiszen a tömények sem egyformák. Akad, aki csak a keítésszaggatót tarja említésre méltónak, más a körömlakkok (likörök) deskés ízét kedveli. Sörből is, borból is kismillió féle van. És még valami. Egyáltalán nem biztos, hogy felvidulsz a piától. Van aki nevetgél, de van aki búvalbélelt lesz a hatásától. Csak egy dolog egyforma; a másnap!
2013. máj. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a sörtől és bortól inkább lassulok, a rövid pedig kicsit felpörget. Másnap szempontjából szerintem a fröccs és a tiszta rövid (pálinka, vodka) sok vízzel kísérve a legkímélőbb. Sörtől én másnap a halálomon vagyok, főleg, ha röviddel keverem.
2013. máj. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
bélisz..!
2013. máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!