Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ettől egy sátrazós, bulizós,...

Ettől egy sátrazós, bulizós, bográcsozós estén nem lesz bajom ugye?

Figyelt kérdés
Kb 1-2 feles pálinka(többiekkel koccintani...) 1deci vodka, bodzával keverve. 3-4 sör. Ez kb 19-1óráig, tehát 6 óra alatt úgy, hogy elkoholmenteset is iszom és eszek. Azért kérdezek rá, mert mindig sokat iszok de ha kijelölöm magamnak mennyit szabad talán nem fogok rosszul lenni meg szétcsapni magam.
2013. máj. 20. 09:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Vagyis 3-4 feles és 3-4 sör 6 óra alatt. Régebben én is kb. ennyiket toltam kb. 4-5 óra alatt, és nem lett bajom, pedig én túl sokat nem ettem, ittam hozzájuk. Ennyitől csak jó kedved lesz szerintem. Egy kezdő italozó könnyen berúghatna ennyitől, láttam már olyant, aki kb. ennyit ivott, 5 óra alatt, úgy hogy jól is lakott, de mivel kb. először ivott ennyit életében szétokádott mindent, és 6 órás emlékezetkiesése volt. Azóta eltelt másfél év, a csávó most ha ugyanannyit megiszik, csak jó kedve van. Amit írtál az alapján úgy sejtem, hogy nem vagy kezdő italozó, szóval te is bírod már annyira, hogy ennyi piától szerintem nem lesz bajod.
2013. máj. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!