Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lesz egy kisebb buli az egyik...

Lesz egy kisebb buli az egyik barátomnál, és ők nagy berúgást terveznek, de nem nagyon szeretnék berúgni, tudnátok olyan italokat mondani ami nem túl erős de azért finom?

Figyelt kérdés
Szóval ők nagyon beakarnak rugni,, és én nem igazán kedvelem az alkoholt, jó megiszom de csak mértékkel hogy jó legyen a kedvem,,, és ilyen hogy pálinka, meg vodka elég erős találom, szóval abba kellene a segítségetek hogy melyik ital lenne az amitől nem rúgok be annyira hogy széthányom magam, meg másnap nem mlékszek semmire, hanem csak ugy hogy jól érezzem tőle magam. segítségeteket előre is köszönöm! :)
2013. jún. 5. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az h széthányja magát az ember meg másnap olyan mint a mosott kaki nem az alkohol miatt van hanem a mértéktelenségtől. Bármit ihatsz, csak mértékkel és akkor nem lesz baj. Ha minden 3. alkoholos ital után iszol valami alkoholmenteset akkor elm a dehidratáltságot is megúszód.
2013. jún. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
igyál boroskólát,ha te készíted el magadnak akkor csinálhatod egész gyengére is (2/3 rész kóla,1/3 rész bor),ebből sokat is megihatsz,mégsem állsz fejre. ugyanilyen koncepcióval a vodkanarancs is vállalható,1 ujjnyi vodka és bele 2-3 dl narancslé. a lényeg hogy egyél valamit iszogatás közben (pogi,szendvics,stb.) és igyál vizet is közben :)
2013. jún. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a felfele kéz.! és ilyen somersby sörökre ti mit mondtok? :)
2013. jún. 5. 22:12
 4/12 anonim ***** válasza:
A Somersby szerintem pancs, attól meg fogsz őrülni másnap. Tele van cukorral, az ilyentől lehet másnap a legbetegebbnek lenni. Ha 3-4-et iszol, nem lesz bajod, de ha egész este azt locsolod magadba, szerintem kicsinál. Én a száraz rosé borból készült fröccsre esküszöm, kedvencem a viceházmester, 2 deci borhoz 3 deci szóda. Ebből volt, hogy tizet megittam, a végére azért már eléggé berúgtam, másnap mégsem volt különösebb bajom, csak némi általános levertség. A bor minősége fontos, 7-800 Ft-ért már kapni olyan bort, amitől nem lesz másnap bajod, és nagyon finom, jó ízű fröccs lesz belőle.
2013. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
bb spumante pezsgő, bár ettől már rendesen be tud rúgni az aki ritkán iszik, de ha mondjuk megkínálod belőle a haverokat, vagy felezel valakivel akkor jó választás sztem.
2013. jún. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van a sangria, alapjáraton női pia de mi szeretjük(fiú társaság) És ha nema berugás a cél csak a jó kedv meg beszélgetés, szalonna sütés vagy ilyrnek akkor azt isszuk mert finom. És én aki máskor 3 sörtől fejreállok nem tudok tőle berugni. Hamarabb van tele vele a gyomrom mint az hatna. Szóval ihatod kétlem, hogy attól nagyon be lehet rugni és tényleg nagyon finom
2013. jún. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

@ 5.

Nem tudom, te hogy vagy vele, de én a pezsgőtől nagyon fejre tudok állni, és másnap szétmegy a fejem tőle. :)

2013. jún. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Hello egyet értek az első válaszolóval minden a mértékletességtől függ..nem akarsz beállni legyen egy kis önkontrollod..amúgy meg ha mindent össze-vissza iszol attól állsz be leginkább én már csak tudom :D most volt szerenád és hát kihasználtuk ... de ennyi kijárt :D amúgy meg a gyengébb italok a sör,boroskóla,likőr ..szerintem a likőr legfinomabb és nem olyan vészes az ára sem....jó bulit;)
2013. jún. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a bortól készülök ki. De van amikor vodkától sincs semmi bajom, szerintem összetettebb kérdés ez, számít hogy az ember iszik-e az ivászat közben vizet + hogy mozog-e közben. Van hogy egy jó party alatt teljesen kijózanodok, olyankor általában másnap sincs semmi bajom. De ha részegen fekszek le akkor másnap = halál. :D
2013. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nos Hát köszönöm Mindenkinek megfogadom ezeket a tanácsokat.!! :D
2013. jún. 9. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!