Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új szilvás Unicumról?

Figyelt kérdés
Apámnak vennék szülinapjára, imádja az Unicumot, csak nem tudom, hogy a szilvás jó választás lenne, mert eleve gáz lenne ha nem inná meg, annyira sz@r.

2013. jún. 9. 16:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Inkább simát vegyél, a szilvás nagyon nem az, annak inkább "mainstream" ízr van, mint a Hubinak, vagy a Jägernek. Nem rossz, csak egyszerűen más ligában játszik. (Nem tudom, simát ittál-e már, de irgalmatlan íze van, szekrény méretű haverom is tud pofákat vágni utána

..)

2013. jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem olyan gáz, de maradj a tutinál, bizti ami bizti...
2013. jún. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

A Jägert is imádja :D

igen, ittam már, és borzalmas. De azt azért hozzá tenném, hogy lány vagyok...

2013. jún. 9. 16:13
 4/18 anonim ***** válasza:
Én meg srác vagyok, de én is utálom...Akkor talizunk?
2013. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha a simát szereti, azt vegyél neki.
2013. jún. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig nyugodtan "megkockáztathatod" az unicum szilvát! Valóban más világ kicsit, de nagyon finom. Miért ne újíthatnál be apukádnak egy kicsit. Ha nem jön be annyira neki, akkor sincs világvége, elkopik az. Mindent ki kell próbálni!:)


Egy nagy unicumos!

2013. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én alapból bírom az unicumot de a szilvás nem jött be attól falramásztam a siméval nemtom mibajotok én ízre is szeretem jó erős íze van igaz de
2013. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
lemaradt: de... ki lehet bírni és jó
2013. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az Unicum eleve nem egy jó minőségű ital.. de a szilvás kifejezetten förtelmes. A Jager nagyságrendekkel jobb.
2013. jún. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%

"Az Unicum eleve nem egy jó minőségű ital.. de a szilvás kifejezetten förtelmes. A Jager nagyságrendekkel jobb"



Ha esetleg hozzá tennéd, hogy szerintem! Vagy esetleg elárulod, hogy honnét az info? Linkelsz valamit, vagy dokumentálod? Tudod, ízlések és pofonok! Nem kell leírni valamit, azért mert neked nem ízlik!

2013. jún. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!