Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Veletek is megtörtént hasonló,...

Veletek is megtörtént hasonló, hogy kb 14 évesen belekóstoltatok egy korsó sörbe és borzasztónak, keserűnek találtátok, majd 16-17 évesen inkább a sör ízét szerettétek, mint a cukrozott üdítőitalokét?

Figyelt kérdés
Ahhoz képest, régen mennyi üdítőt ittam, inkább ásványvizet, vagy sört iszok.
2013. jún. 15. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 vagyok,de utálom a sört.

De ha neked tetszik..idővel megszerethetsz dolgokat.

2013. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a kávéval vagyok így. Régebben (16-17) még a nescafét is cukroztam, most meg, 19 éves fejjel méregerős presszót iszok cukor nélkül. Nem is tudom meginni a cukros kávét. Az ember ízlése változik, főleg, ha kezdesz felnőni.
2013. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaja ugyan így voltam a sörrel bár manapság is jobban szeretem a gyümölcsleveket vagy szörpöket de sört is szivesen iszogatok
2013. jún. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én így voltam vele,bár mot is inkább a vodka-narancsot csípem! :P
2013. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel anno elég sok gyömbérszörpöt (házit) ittam, így hozzászoktam a keserű dolgokhoz, de a sört sosem találtam különösebben keserűnek, viszont ettől függetlenül hétvégenként 5-6 doboz néha lemegy. Igazából az a kb. 4% annyira nem vág fejbe, sőt engem egyáltalán nem, ez nekem már amolyan üdítő, no nem vagyok alkesz, de a savanyú és kesernyés dolgok jobban oltják a szomjat, legalábbis az enyémet.
2013. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
régen állandóan üditőztem kóla fanta, lift, mittomén, minden, most szinte csak ásványvizet, natúr teákat (nemcukrozott citromozott , maximum tej, vagy méz) tejet, sört iszom , és rosszul vagyok a kóla gondolatára is :D
2013. jún. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Én kiskoromban amikor apukám/nagypapám ivott, ittam a habjából, és a papám 2 cl-es pohárba töltött, és abból ittam. Most amikor apa iszik, én is iszok 1-2 decit, de gyümölcsös sörből engednek egy egész dobozzal a kevés alkohol miatt. Én kiskoromban és most is szeretem a sört, a 2 éves tesóm (lány) imádja.


14/F

2013. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

11 évesen kóstoltam először, most 16 vagyok, és azóta is utálom, pedig próbálkozom vele néha-néha, de pár kortynál többet sosem bírok leerőltetni. Cukrozott üdítőket soha sem ittam. (kiskoromban sem) Nem mondom, hogy nem szeretem, de nem kívánom sosem, úgyhogy nem szoktunk venni, vagy itthon tartani belőle. Szénavmentes ásványvizet iszom ha megszomjazom, de abból napi 6L-t.:)


16L

2013. jún. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előző: 6 liter????? Ezt azért neee... Ez durva, ne haragudj, de szeretnél vesét még úgy 30 évesen? Ha nem, akkor igyad...
2013. jún. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hadd legyen az én dolgom. ;)

Igen, 6L-t, mert állandóan kívánom, nem bírom ki, hogy ne igyak vizet. Elhiszem, hogy furán hangzik. Mondjuk szerencsére van rajtam kívül még 1-2 vízimádó ismerősöm. :D

Az meg a másik véglet, hogy apám napi szinten MAX fél L vizet iszik, az sem jobb...

2013. jún. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!