Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vodka gumicukor receptje...

Vodka gumicukor receptje elvileg úgy szól h 3-5 nap hűtőbe, namármost nekem holnapra kell, ésha beteszem 1 napra a fagyasztóba akkor úgyis jólesz? Vagy sima hűtőbe tegyem? Kevergetni kell? hogy csináljam?

Figyelt kérdés

2013. júl. 2. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Fagyóba ne tedd.


Rázogasd meg sokszor erősen többször.


De ne várj nagy élményt,nekünk nem jött be,elég gagyi

2013. júl. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

fagyasztóba? XDD

Az úgy vodkás jéggumicukor lesz.

2013. júl. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nemtudom, én még nem ettem, de a fele, aki próbálta, azt mondja, hogy nagyon király, a másik fele pedig, hogy nagyon rossz.

Rejtély.

2013. júl. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
na megcsináltam. 1 éjszaka hűtőbe tettem, felszívta a gumicukor a vodkát és nagyon jó lett, csak összeragadtak a macik, úgyhogy lehet tökéletesebb lett volna ha néha megkeverem. ízlett nagyon, fogok még ilyet csinálni! :)
2013. júl. 5. 18:30
 5/5 anonim ***** válasza:
milyen vodkából csináltad? Haribo maci, vagy egyéb? :)
2013. júl. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!