Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan szoktassam rá a csajom...

Hogyan szoktassam rá a csajom a pálinkára?

Figyelt kérdés
eleinte szerette, aztán valamiért megutálta, és azóta nem bírja még az illatát sem. elég fura.. ?!

2013. júl. 9. 22:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
83%
Őrület, én a helyedben hívnám a terror-elhárítókat.
2013. júl. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
59%

Rászoktatni az akarata nélkül nem tudod.


A nők (25+) három szagot utálnak: (fok)hagyma, alkohol, izzadság és mindezt úgy hogy te a szagokat észre se veszed. :D

Szerintem ha inni akartok, maradjatok a bornál.

2013. júl. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%
Bizony, fura lehet. Az a fura, hogy a csajod. Mennyiért vetted, s miért akarod megbetegíteni?
2013. júl. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
87%

Ismered azt, hogy kölcsönös tisztelet? Elfogadás? Megértés???

Miért baj, ha utálja? Te hogyan reagálnál, ha egy általad utált dologra rá akarna szoktatni, csak mert ő szereti akkor igyad te is?

2013. júl. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
4%
Ne szoktassad, itasd. Az első pár korty után belelendül. Ne hagyj neki választási lehetőséget, örüljön neki, hogy azt a finom italt kapja tőled.
2013. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%
Én a helyében felpofoználak. Meg azt is, akik támogatják. Annak a szerencsétlennek van saját akarata. Ez az akarat az, hogy nem kell neki.
2013. júl. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
82%
5: Remélem neked is egyszer lenyomatnak a torkodon valamit amit utálsz.
2013. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
szeretnék egy jót inni vele, de ha kínálom, csak fintorog :/
2013. júl. 9. 22:45
 9/31 anonim ***** válasza:
90%

Szabad akarata van, el kell fogadni, hogy nem szereti.


" Finom ital " mutass embert aki az ízéért issza, mert szerintem nem sokan vannak.

2013. júl. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes, én szinte csak olyan pasikat ismerek, akiket taszítaná, ha a barátnőjük alkoholizálna. Ha mindenképpen iszogatni szeretnél vele, kínáld meg valami női piával, aminek jó íze van pl likőr, koktél, vagy sima vodkanarancs, stb.. azt biztosan nem utasítaná vissza és amúgy is, egy nőnek szerintem elég pár pohár ilyen fajta italokból, nincs szükség több felest ledönteni ahhoz, hogy jó kedve legyen.
2013. júl. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!