Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan bírjam az italt? Étolaj?

Hogyan bírjam az italt? Étolaj?

Figyelt kérdés

Apóspajtás mindig invitál iszogatni, jó vidéki ember lévén nagyon jól bírja. Én annyira nem vagyok hozzászokva, és jó lenne ha a pálinkázástól nem lennék matt részeg. Neki ez is egy értékmérő, hogy mennyire bírom, az alapján vagyok igazi férfi.

Működik az étolajas megoldás? Előtte egy kanál?


2013. júl. 18. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Ő idősebb, biztos sokkal többet ivott életében mint te.

Ő szeret inni, vidéken ez megszokott, de ha nem bírod a piát ne erőltesd mert csak rossz vége lesz. Nem hiszem hogy az étolajtól nehezebben lennél részeg, csak azt olvastam hogy ha C vitamint raksz az italodba attól lassabban részegedsz le

2013. júl. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon okos lehet...
2013. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Egyél előtte vmi nagyon zsíros kaját.

Közben meg rágcsálj valamit. Mogyorót, chipset...

2013. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bármit is varázsolsz, a vége csak egy lessz.
2013. júl. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vajon a feleségednek is értékmérő? Nem gondolom, és szerintem inkább neki akarj tetszeni és másképpen bizonyítsd, hogy igazi férfi vagy, mert ha rászoksz az italozásra, akkor lehet, hogy bizonyos szempontból már nem leszel az. :-)
2013. júl. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az olaj lassítja a felszívódást, de a lebontást is : tovább leszel mámoros. Inkább Te hass az apósra az önmérsékletben.
2013. júl. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!