Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik whisy fajtát javasolját...

Melyik whisy fajtát javasoljátok ( HA tudod indokold miért)?

Figyelt kérdés

[link]

Vagy

[link]


Ki melyiket szereti jobban? Ez lesz az első drágább whiskym :) .



2013. júl. 29. 00:59
 1/8 anonim ***** válasza:
18%

Egyiket se, mert ugyanennyi pénzért már igazit is vehetsz, nem ilyen amerikai pancsolt sz.rokat.


[link]

[link]

[link]

[link]


Első whiskynek a Bushmills például tökéletes, de a többi is remek.

2013. júl. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

[link]


A Jack Denielsnél is jobb minőségű.


1-nek: bourbon helyett ír?!

2013. júl. 29. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Phoney ***** válasza:
100%

Ezt a kettőt ne a WhiskyNetnél vedd meg, kb. mindenhol máshol 1-2 ezressel olcsóbbak... a Gentleman Jack ugyanaz, mint az alap Jack Daniels, csak még jobban tönkre van szűrve (ezt már nem csak érlelés előtt, hanem után is faszenezik) – ha a lágyság a mindened, akkor megveheted, de amúgy halál unalmas ízű. A Maker's nem rossz, de nekem ez jött be a legkevésbé a komolyabb amerikai whiskyk közül. Helyette Elijah Craig 12, esetleg Evan Williams Single Barrel, Old Grand Dad's. Kezdőként a Jim Beam Devil's Cut is jó ötlet, vagy akár a Jim Beam Black. De ha nem feltétlenül amerikait akarsz, akkor hallgathatsz az elsőre is (de szintén NE a whiskynetnél, hanem más magyar webshopnál keresd őket, mert akkor sokkal olcsóbbak... az Aberlour 10 pl. normális helyen 6 ezer, nem 9... a többi hasonlóképp.)


Első: regéld már el nekem, melyik ponton PANCSOLJÁK őket? Lehet, hogy ez a két márka még nem a whiskyk gyöngye, de tetszik vagy nem, van JÓ amerikai whisky is a világon. Persze csak ha nem a skót/ír whisky utánzataként nézed őket, merthogy nem azok. Elég régen volt már, mikor utánozni akarták az európai whiskyt...

2013. júl. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 29. 12:48
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Én ezt ajánlom: [link]


A kérdésre válaszolva: Én ittam már Maker's Markot és sokkal selymesebb volt, mint a Jack, egyszerűen jobban kívántam. Én amúgy mindig azt mondom, hogy a jó wishky az amit kevesen ismernek. Jó példa erre az Ardbeg.

2013. júl. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hiszek neked, de nincs 15.000 ft-m most whiskyre, ez kétszer annyi mint a másik kettő.
2013. júl. 31. 15:01
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Itt olcsóbb. Én tőlük szoktam vásárolni. Bírom az akcióikat.


[link]

2013. nov. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a whiskeyket inkább egy olcsóbb weboldalon vedd meg , például :

[link]

[link]


Itt például sokkal olcsóbbak , lehet hogy régi a kérdés , de ha mostanság adod fejed vételükre, akkor azért hasznos lehet ez a két link.

2020. nov. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!