Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hétvégi összejövetelre keresné...

Hétvégi összejövetelre keresnék valami játékot amivel lehet inni?

Figyelt kérdés
Nem a társasjátékra gondoltam,hanem hogy többen játszák, és aki veszít annak inni kell.. Van valami ötletetek? :) Előre is köszi
2013. júl. 31. 23:24
 1/8 huncutcicus válasza:
Alkoholi nevű játékban sokat kell inni ill. az egy körös pókerben akinek a legkisebb a leosztása az iszik :)
2013. aug. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából a társasért nem rajongunk:) Várok még válaszokat,de azért köszönöm :)
2013. aug. 1. 00:43
 3/8 A kérdező kommentje:

Hasonlókra gondoltam!: :))

Gyufásdobozpöckölés.

Ha lapjára ér, semmi, megy tovább a kör. Ha hosszú élre esik, akkor a pöckölő valakit kijelöl, hogy igyon. Ha rövig élére esik, akkor a pöckölő mondhat egy szabályt, amit ettől kezdve be kell tartani mindenkinek. Szabály lehet pl: bizonyos szavakat nem szabad kimondani, csak bal kézzel szabad a pohárhoz nyúlni, ivás után kell mondani valamit, nevek előtt mindíg használni kell a "kedves" szót, stb, stb, ami csak eszébe jut a részeg disznó játékosnak.

2013. aug. 1. 00:57
 4/8 anonim válasza:
írj kártyákra feladatokat, pl: ivás cipőből/nem iszol/igyál 1 cl-t/igyál meg egy doboz sört egyszerre...stb. ezután mindenki húzzon egyet :)
2013. aug. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez is jó,köszönöm! :)
2013. aug. 1. 10:38
 6/8 anonim ***** válasza:

egyszerű, de nagyszerű: színtelen ital, víz, 8 pohár, egy játékvezető.


Elején elfordulás, 50% esélyel vízivás..

2013. aug. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sörváltó, gépészváltó...
2013. aug. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Ma vettem egy pörgető bigyót kis poharakkal.. biztos ismeritek:)
2013. aug. 2. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!