Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Fehér vagy vörösbortól lehet...

Fehér vagy vörösbortól lehet jobban berúgni?

Figyelt kérdés

melyiktől lehet hamarabb berúgni és melyiktől lehet másnaposnak lenni, hányni kevesebb mennyiség elfogyaztása után? Tudom hoyg sokat számít a bor minősége is de ha két hasonló minőségűt nézünk, úgy értsétek a kérdést...


hallottam már hoyg valaki behányt egy üveg vörösbortól de én majdnem megittam egy egész üveg fehéret tegnap, najó, inkább felet-háromnegyedet, és meg se éreztem...

16/L



2013. aug. 16. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem csak ennyi, hogy fehér, meg vörös. Rengeteg dolgot figyelembe kell venni, de tegyük fel tényleg csakis annyi a különbség, hogy egyik vörös másik fehér, akkor szerintem tök mind1.
2013. aug. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amelyiknek magasabb az alkoholtartalma, de mivel nem nagy a különbség, ezért kb ugyanaz.

1 dologban biztos lehetsz, nem a színén múlik.

2013. aug. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elhanyagolható a különbség a vörös és a fehér között általában,

nagyobb eltétések lehetnek a fehéren és a vörösön belül, meg egymás közt.

Számít az alkohol és cukortartalom is,

száraz, édes, félédes, félszáraz-e a bor.

Ami leginkább számít:

a bevitt alkoholmennyiség és az egyén:

Tömeg, magasság, nem kor, gének, tűrőképesség, allergiák, reagálás típusa (ájulós vagy teleportálós, stb.).

2013. aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Teleportálós?:DD


Köszi a válaszokat!:)

2013. aug. 29. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!