Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért jó annak, akit "borlovag...

Miért jó annak, akit "borlovaggá" ütnek?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy Lányi Lala (Kozmix) is borlovag lett. Pedig "csak" szereti a villányi borokat. Már mindenki lehet borlovag?
2008. júl. 1. 07:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mire jó...de ma olvastam egy napilapban( nem akarok rekllámozni) hogy Kefír lemaradt a lovaggá avatásáról mert lerobbant vagy micsoda...Szerintem ez csak a pincészet hírnevét emeli meg valamivel hogy ott lett Borlovag egy két énekes színesz vagy más celeb...
2008. júl. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak gratulálni tudok!

:(

2008. júl. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Eretedileg a borlovagságot azért találták ki, hogy összefogjanak a kultúrált borfogyasztásért, annak népszerűsítéséért. Amíg tényleg csak pár kiváltságos, hozzáértő ember volt borlovag, addig volt értelme szerintem. Manapság már olyanokat is borlovaggá ütnek, aki a vörösbort se tudja megkülönböztetni a rozétól :S
2008. júl. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!