Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol lehet budapesten olcsón...

Hol lehet budapesten olcsón venni alkoholt?

Figyelt kérdés
fél literes hubit szeretnék , de olcsón. azaz 2000nél többet nem adok érte. sparban 2300ért láttam, de valahol 1800 ért. nemtudjátok hol olcsó/akciós most?
2013. aug. 26. 20:43
 1/7 A kérdező kommentje:
másik kérdés. apu hozott nekem anno bort, amit a szobámban tároltam 3 hétig,most találtam meg. ez még iható? furcsább lett a szaga, nem szeretnék hányni. szobahőmérsékleten volt egy kólás palackban.
2013. aug. 26. 20:45
 2/7 Shai-Hulud ***** válasza:

Olcsón? Itt:

[link]

Hát igen, nem olyan mint a Hubertus, de olcsó.


A Hubertus árak pedig:

[link]

2013. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha felbontatlanul lett volna, akkor iható lenne garantáltan. De kólás palackban... Így látatlanban nem mondok inkább semmit. Az se hiányzik, hogy miattam legyen bajod, meg az se, hogy miattam dobd ki a még jó bort. :D


Eleve, miért töltötted át kólás palackba?

2013. aug. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Shai-Hulud ***** válasza:
Kóstold meg nyugodtan, az ízén érezni fogod, ha már ecetes. Ha nem savanyú, akkor még fogyasztható. (Ha savanyú, akkor is, nem lesz tőle bajod, csak rossz az íze.)
2013. aug. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Aldi olcsó szokott lenni.

Egyébként már írták.

Sajnos az áttöltés rossz dolog, én is most tudtam meg, pedig már alkalmaztam sajnos sokszor.


Hogy jó-e még? Kóstold meg, ha nem rossz, idd meg, nekem még nem volt bajom ilyesmiből (lejárt, rosszul tárolt élelmiszer, ital).

2013. aug. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Denaturált szeszt ne igyál! Tisztaszeszt ihatsz, patikában kapható.
2013. aug. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hoool veteeed? A nagy patikában XD (keresd te is ott)
2015. szept. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!