Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy kell kontrollálni egy...

Hogy kell kontrollálni egy részeg társaságot?

Figyelt kérdés

A haverjaimmal néha össze jöttünk nálam egy kis iszogatásra.

És minden jól megy addig amíg nem lesznek már részegek, és nem kezdenek el leszarni engem, és nem figyelni.

Ha mondom nekik, hogy ne menjenek be a házba cigivel, akkor először meg se hallják, mikor utánuk szólok hangosan, vagy megállítom őket, hogy menjenek ki, akkor meg még kifogásokat találnak(kiszellőzik, nem hamuzok be a házba!)

Össze fogdossák a dolgokat, a törékenyeket leszedik a polcról megnézni.

Az ajtót nyitva hagyják, múltkor úgy bevágta a huzat, hogy majdnem kitört az üveg.

És mikor magyarázok nekik(nem sokan 3-4 en vannak) akkor nem is figyelnek rám, meg leszarják a dolgokat.

Utána pedig nem segítenek kitakarítani, hanem reggel délelőtt húznak haza.

Mondom addig nincs baj, amíg csak ittasak, de mindegyik lerészegedik 3-4 óra alatt, és beszélhetek nekik.

Utána megígérték, hogy most nem isznak annyit, figyelni fognak, de ekkor is részegek lettek és letojtak.

Harmadszorra nem engedtem nekik, hogy többet igyanak, mikor láttam, hogy már elég volt, de akkor se hallgattak rám, kicsavarni a kezükből meg nem tudom az üveget, vagy akkor ittak, mikor nem figyeltem.



Akkor megtiltottam, hogy még egyszer hozzám akarjanak jö9nni(nem hiányzik, hogy valami eltörjenek, elrontsanak a házban, a szüleim életfogytiglan szobafogságra ítélnének)


Jó velük lenni, amíg oda figyelnek rám, és amit kérek tőlük, de nem képesek csak 1 kicsit inni.

Így mit lehet velük kezdeni?

Semmit?

Úgy nem hajlandóak jönni, ha nem ihatnak.



2013. szept. 12. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne legyen otthon annyi pia, hogy részegek legyenek. De ha nem változnak, akkor az ilyen barátoktól jobb megszabadulni.
2013. szept. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De ők hozzák magukkal.

Elvenni meg nem könnyű tőlük.

2013. szept. 12. 18:05
 3/4 anonim válasza:
Amikor józanok,beszélj velük,hogy amikor piálás van,Te nem tartasz velük,mert kibírhatatlanok.Ha igérgetnek fűt-fát,menjetek el két-három buliba.Ha ott tudnak viselkedni,vagy legalább hallgatnak rád,akkor később érdemes egy bulit szervezni nálad talán.De akkor is figyelmeztesd őket előtte,mi a szitu.Ha már a külsős bulin is hülyék voltak,otthagyhatod őket,és tudod mire számíthatsz a későbbiekben.
2013. szept. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zárd be a lakást.
2013. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!