Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ennyitől berúghatott?

Ennyitől berúghatott?

Figyelt kérdés
Az egyik haverom kért tőlem egy kis pálinkát kb 2 felest kb60 fokos a pálesz és utána elment a kocsmába 1 kör pálinkára és utána csak ült. Haza fele 1x elhányta magát de a szülei engem okolnak hogy leitattam 2 felestől berúghatott?

2013. szept. 22. 15:04
 1/9 A kérdező kommentje:
A szülei elég konzervatívak
2013. szept. 22. 15:14
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez egyéntől függ. Van aki egy litert meg tud inni, van akinek egy feles megárt. Hozzátartozik az is, hogy rengeteg befolyásoló körülmény is meghatározza. Mennyit evett, mikor evett, mennyit aludt, mikor aludt, poszt alkoholos volt-é, stb.?
2013. szept. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Simán :) Ismertem olyat akinek (ha hiszed, ha nem) 1 pohár pezsgőtől vége volt.
2013. szept. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

evett valamennyit azt mondta.

1 pohár pezsgőtől mekkora volt az a pohár? :)

2013. szept. 22. 17:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyszer, 13 éves korunkban az egyik haverom megivott egy felest. Megfeküdt tőle. Szóval lehetséges. Ha nem evett, nem túl nagytestű, és nem gyakorlott ivó, akkor 2-3 pálinkától szépen benyomhat.
2013. szept. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Berúghatott, ha nem bírja, a 60 fokos pálinka nem semmi, még az alkeszeknek sem!
2013. szept. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szuper én meg azt hittem nem lesz belőle baja XD
2013. okt. 20. 19:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha sokat eszek, van, hogy egy egész üveg (7,5 deci) bortól is alig rúgok be, ha meg nem eszem, akkor egy sörnek is érzem a hatását. Volt, hogy 5-6 deci bortól bealudtam, máskor meg másfél litertől pörögtem. Sima borból sokat meg tudnék inni, de volt, hogy vacak töménnyel keverve már hánytam. Máskor meg a bor, sör, pálesz és likőr is simán megfért a gyomromban.

(70-75kg-os vagyok, és felnőtt)

2014. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Végül is tőled kapott két felest, meg a kocsmában még egyet, ez összesen 3, az meg már eléggé sok, főleg 60 fokosból!
2014. júl. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!