Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy tudok itthon Holstenes...

Hogy tudok itthon Holstenes (dobozos) sör alakú tortát készíteni? Párom születésnapjára kéne, de neten nem találok semmi tippet meg sör alakú tortát. Meg köszönöm ha segtíenek!

Figyelt kérdés
2013. okt. 1. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:

A hordót megtudod csinálni ,piskotából

krém tetszöleges amit a párod szeret .

Kivülröl pedig marcipán ,és azt dekorohatod ki Holstein ,felirattal még szines marcipánnal.

2013. okt. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,de az a baj hogy azt sem tudom hogy hogyan álljak neki.
2013. okt. 1. 12:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyforma nagyságú piskóta karikákat süss : A piskóta karikák közepére csinálj lyukat /ezt akkor ha estleg szeretnél a közepébe rejteni ajándékot / gondolok itt egy dobozos sörre : / Ha így csinálod akkor a torta széleit tudod megkenni krémmel :

Kend meg a a tortalapokat krémmel tedd egymásra őket :

Ha ez meg van akkor kivülröl kezd el faragni a piskotát ,hogy szép hordó formája legyen : Ha ez is kész vond be kivülröl a krémmel egyenletesen : Szabd rá a marcipánt evvel is vond be. Majd a Holsten betüt vágd ki a sablon segitségével a szines marcipánbol ,és rakd össze ,szépen..

2013. okt. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
óó köszönöm!! és ha téglalap alakú tepsiben sütöm? jó magasra a piskótát? és ugy faragom? az jó lenne?
2013. okt. 1. 12:23
 5/7 anonim ***** válasza:

az is jó .de szerintem a kör piskóta jobb .

Ha nincs torta formád egy lábos is jó lesz ,csak tegyél bele sütő papírt ..

2013. okt. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
csak azért gondoltam a téglalapot mert azt könnyebben tudom faragni vagy nem?bocsi hogy ennyit kérdezek de "tapasztalatlan vagyok".
2013. okt. 1. 12:30
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha álló hordót szeretnél akkor a kör piskóta jobb .. összerakva könnyebb faragni ..
2013. okt. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!