Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Káros a szervezetemnek ha 1...

Káros a szervezetemnek ha 1 héten egyszer iszok fél vagy 1 liter energiaitalt?

Figyelt kérdés

2013. okt. 25. 16:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Káros! Igyál vizet!
2013. okt. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 bumbi02 ***** válasza:
6%

Nem káros.. Legalábbis én még nem haltam bele, nagyobb mennyiségbe se, és tökéletes egészségnek örvendek az orvosom szerint.


Másrészről, aki szerint káros, mondja már el, hogy mi a káros az energiaitalban?:)

2013. okt. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Tessék kedves második, egy egész cikk róla:


[link]

2013. okt. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"Nem káros.. Legalábbis én még nem haltam bele, nagyobb mennyiségbe se, és tökéletes egészségnek örvendek az orvosom szerint."

Ja értem, tehát amibe azonnal nem halsz bele, akkor az nem káros. Milyen ostobaságban éltem eddig!

Hajrá kokain, heroin, meth, végre tudom, hogy egyik se káros!!!



"Másrészről, aki szerint káros, mondja már el, hogy mi a káros az energiaitalban?:)"

Hatalmas mennyiségű cukor, koffein, taurin, plusz az egyéb mesterséges adalékanyagok.

Az egyetlen része ami nem káros, az a víz...

2013. okt. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
(Attól is függ milyet. Az alábbi energiaitaloknak az utóbbi fél évben megfelezték a koffeintartalmát: bomba, adrenalin, go.) A fogaknak, és a gyomornak ezek nem tesznek túl jót. Egyszerre fél liternél többet nem javaslok.
2013. okt. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
cobrát iszok ...
2013. okt. 25. 17:34
 7/17 A kérdező kommentje:
de ha úgy nézzük a kávé is káros és sokan naponta többet isznak mint pl anyukám.. én meg csak 1 héten egyszer iszok valamikor 2 hetente mert nem mindig van rá pénzem, ahhoz képest szerintem annyira nagyon nem káros.
2013. okt. 25. 17:38
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha téged az a tudat megnyugtat, hogy más is káros, akkor igyad csak, egészségedre váljon...
2013. okt. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
nem nyugtat meg, csak azt gondolom hogy nem lehet jobban káros mint páldául a kávé és a kávét kb majdnem minden felnőtt issza naponta.
2013. okt. 25. 17:52
 10/17 anonim ***** válasza:
Azt is felezték, meg a bad girl-t is. A taurint már egy éve kivonták mindből. Ár-érték arányban az s-budget a legjobb.
2013. okt. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!