Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Fél üveg vodkától mennyire...

Fél üveg vodkától mennyire lehet berúgni? És ha rakok hozzá narancsot?

Figyelt kérdés
vagy mennyit kellene meginni ahhoz hogy ne legyek teljesen részeg csak úgy "jólérezzem" magam?
2009. nov. 17. 14:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Ez változó, hány éves vagy és milyen gyakran szoktál milyen mennyiségű piát inni? A narancs nem befolyásolja a hatást. Mekkora az az üveg?
2009. nov. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok - Ha narancslére gondolsz akkor természetesen az csökkenti a hatást!
2009. nov. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a hangulatodat akarod emelni, igyál vodkás narancslét: 2 dl narancs+fél deci vodka. Így lassabban szívódik fel az alkohol, nem fogsz berúgni és meg lesz a jó érzés.És ha érzed, hogy elég, kihagyhatod a vodkát anélkül, hogy bárki észrevenné, onnantól már üresen iszod a narancslét.
2009. nov. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

köszi:)

amugy

14éves vagyok.hát igazából egy ilyen házibuliról lenne szó.egy páran ugy beszéltük meg h veszünk vodkát és akkor 2ember felez eggyet el.szóval nemtudom milyet kéne vennünk.szerintetek melyik jó?ami úgy árba is jó azért.

nem szoktam ugy nagyon inni csak ha van valami alkalom.néhanéha 1üveg bor:)

2009. nov. 17. 15:13
 5/27 anonim ***** válasza:
23%

Öööö...és 14 évesen hogy gondoltátok a vodkavételt? Vagy csak én tudom rosszul h 18 év alattiakat nem szolgálhatnak ki szeszes itallal és dohányáruval?


Amúgy 2ember/üveg vodka nagyon sok, nem fogtok tudni fejenként meginni egy fél üveggel. Vagy ha igen akkor irány a detox.

2009. nov. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

van köztünk 18éves:)


hát igen épp ezért kérdeztem h akkor az sok-e.és ha rakunk bele narancslét?vagy még ugyse oké?:D akkor nemtudom mit kéne innunk:S

2009. nov. 17. 15:39
 7/27 anonim ***** válasza:
Milyen detox? Én is megiszok minden buli alkalommal egy üveg (0,5) vodkát és pont jól érzem magam. Tehát nem fogod kiütni magad. A márkásabb vodkák: Bols, Royal, Gorbatschow. A legalja pedig a Bugdet, Teso, Cba, ezeket nem igazán ajánlom... vegyél hozzá valami üdítőt és hadd szóljon :D
2009. nov. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
hát akkor nemtudom mi legyen:D mégmég véleményeket plíz
2009. nov. 17. 16:41
 9/27 A kérdező kommentje:
olyan valami ami finom is ?:D
2009. nov. 17. 18:10
 10/27 anonim ***** válasza:

Fél üveg vodkától mennyire?? Attól függ mekkora üvegnek veszed a felét. Attól is függ mennyi a testsúlyod, mennyire bírod a piát (14 évesen még bizti nem nagyon úgyhogy csak keveset kóstold)

Arra vigyázz hogy sohase igyál meg (bármikor az életed során) hirtelen fél liter töményet, mert az okosok szerint (én is olvastam) ennyi az alkoholmérgezés határa, amikortól visz a mentő. Jaa és könnyen bele lehet is halni. Jó tudom te most nem akarsz ennyit inni, csak ennek kapcsán eszembe jutott.

2009. nov. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!