Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan lehet sörcsap nélkül...

Hogyan lehet sörcsap nélkül is egy fémhordóban tárolt sört megcsapolni?

Figyelt kérdés

Az a problémánk, hogy újévi bulit szervezünk, és hogy a hely, ahol tartjuk, nincs egyáltalán sörcsap. Márpedig nekünk az felelne meg legjobban, mert olcsóbb, finomabb, és mivel nincs elegendő visszaváltható üvegünk, ezért mégjobban kifizetődik azt vennünk, minthogy hozzájárulást fizessünk az üveges sörök után. 20 vagy 50 literes fémhordókról lenne szó.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. nov. 29. 01:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az esküvőmre azt a megoldást találtam, hogy "kibéreltem" az egyik helyi kocsmárostól az egyik hordozható sörcsapját. Elhoztam tőle két hordó sört is, aztán a végén lemértük a maradékot (gy.k: mérleggel) és csak a fogyasztást kellett kifizetni.
2013. nov. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van olyan csapoló amit magadnak kell pumpálni!

Ilyesmi, de ez 5 literesekhez való:


[link]

2013. nov. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahonnan a hordós sört veszitek ott kaphattok/bérelhettek hozzá csapolót.
2013. nov. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Holnap bemegyek majd a nagykereskedésbe, és megkérdezem, hogy lehet-e bérelni náluk.
2013. nov. 29. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!