Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Sajnos sokszor túlzásba...

Sajnos sokszor túlzásba viszem az ivást, hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok.Minden hétvégén eljárunk szórakozni,ahol nagyon sokszor eltervezem,hogy csak keveset iszok.Sajnos ennek a vége mindig az, hogy totálisan részeg vagyok.Egyszerűen nem ismerem a határokat.Hogyan tudnék ezen változtatni ?

2013. nov. 30. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:

-vigyél kevesebb pénzt (és bízz benne, hogy senki sem fog hitelezni neked)

-határozd meg előre, hogy keveset fogsz inni, de konkrétumokkal (tehát teszemazt csak 4 felest). Ha nem tudod tartani, legközelebb csökkentsd a limitet, hátha úgy még marad önkontrollod, és eszednél maradsz.

2013. nov. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Minek változtatnál?? 19 évesen ez totál normális :D Nem írtad, hogy lány vagy esetleg srác vagy, DE! Ha srác vagy akkor ne balhézz közben, ha pedig lány akkor ne add magad könnyen a pasiknak, ne menj srácról srácra, stb... Ha ezt tudod kontrolálni akkor nincs gáz :) Jó bulit!
2013. dec. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Minek változtatnál??"

Mert nem szellemi fogyatékos, azért.

2013. dec. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Na... Te is vagy nem most voltál fiatal, vagy mégcsak ezután leszel... Át kellene érezni és a jelenben gondolkodni kedves válaszoló...
2013. dec. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most vagyok éppen fiatal képzeld :D

Én is régebben elég sokat ittam, de rájöttem, hogy milyen szánalmas vagyok. Egyrészt az egész maga egy kiszolgáltatott helyzet, önmagadból való kikelés, amikor minden szart megcsinálsz és utána szégyenkezhetsz emiatt.


Ha valakinek ez örömöt okoz, akkor nem fogom lebeszélni róla, de ha kellően átlátja a helyzetet és változtatni szeretne, nem kéne tovább biztatni a hülyeségekre.


Az alkalmankénti berúgás megfelelő közösségben egy elfogadható dolog. De a folyamatos mértéktelen ivászatnak rohadtul nincs értelme.

2013. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Öhm... Szerintem a hétvégére korlátozott italfogyasztás eléggé alkalmi :D
2013. dec. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az, de nem mindegyik hétvégén ^^ Próbáld meg hogy havonta csak 1x mész le
2013. dec. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!