Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tesco önkiszolgáló kasszánál...

Tesco önkiszolgáló kasszánál fizetve lehetséges 18 év alatt sört venni?

Figyelt kérdés
Vagy bármilyen alkoholt? 18 elmúltam, csak úgy eszembe jutott a kérdés, mire föl tegnap láttam sorba állni egy ilyen kasszához fiatalokat sörrel.

2013. dec. 1. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg lehetséges, nem mindig kérnek személyit.
2013. dec. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem, mert még az öreg néninek is az ott álló tescós munkatárs hagyja jóvá. Ugyanis korhatáros terméket az önkiszolgáló nem hagy eladni, addig ordít, míg a hús-vér munkatárs a kártyájával le nem csippantja, jóvá nem hagyja. Ő pedig kérhet tőletek személyit.
2013. dec. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az eladónak ugyan úgy engedélyezni kell és neki ugyan úgy meg kell mutatni a személyid ha kéri
2013. dec. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom az a 3 kis csitri hogy vette meg végül.. köszi a válaszokat :)
2013. dec. 1. 22:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

18 év alatt alkoholmentes sört sem, mert úgy néz ki, mint a rendes. A tiltás nem érné el teljesen a célját. Kb. ez a magyarázat röviden.


Nem vagyok mai darab, s emlékeim szerint soha nem sikerült az alkoholizmust visszaszorítani.

2013. dec. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább fordítva van, mint ahogy az 1. írja.


Elvileg nem lehet, gyakorlatilag viszont igen.

2013. dec. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, mivel elmúltam 18 nem tudom már kipróbálni :D Viszont elég nagy égés lenne, ha mondjuk 16 éves lennék, és oda állnék sört venni, de mégis elkérnék a személyit, és ott jön rá, hogy csak 16. Habár azon kívül, hogy nem adja oda, és csúnyán néz, nem hiszem hogy bármi történne.
2013. dec. 2. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!