Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mivel a legjobb keverni?

Pásztor Dani kérdése:

Mivel a legjobb keverni?

Figyelt kérdés

holnap lesz mikulás húzás suliban, azt haveromat húztam ki,és vettem neki 1 miki csomagot, meg egy kisüveg vodkát. És már csak az a kérdés,hogy a vodkát mivel a legjobb bekeverni? :D

Mármint üdítők közül persze (capy, emotion stb...)



2013. dec. 5. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszi,Narancs,Alma esetleg Energia ital,de szerintem ne 100%-os gyümölcs levet vegyél mert az trágya nagyon elnyomja az izét,inkább ilyen Sió 1literest vegyél!
2013. dec. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

dobozos cola 0,33l

dobozos fanta narancs 0,33l

2013. dec. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 StayLitSmokeOn válasza:
100%-os narancslével a legjobb szerintem, de én kedvelem úgy is, hogy gyömbérhez öntök fél deci vodkát és belefacsarom egy fél citrom levét.
2013. dec. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sörrel :D Komolyan, a Thorban úgy itták, hogy egy korsó sörbe öntöttek egy felest. Kazánkovács a neve. Mi is szoktunk haverokkal, nagyon finom. És brutális :D Mi 2-3-t ittunk, de a világunkról nem tudtunk, pedig bírjuk a piát...
2013. dec. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!