Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen fajta pezsgő az, ami...

Milyen fajta pezsgő az, ami nem keserű?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nagy alkohol fogyasztó, ezért ne kövezzetek meg a kérdésem miatt :) Pezsgőt maximum szilveszterkor iszom egy korty erejéig, de eddig soha nem ízlett.Teljesen mindegy volt, hogy márkás/no name....mindet keserűnek éreztem. De pár nappal ez előtt vendégségben olyat ittam, ami kifejezetten ízlett. Az alap "pezsgő íz" mellett most nem volt ott az a kesernyésség. Cikinek éreztem ott megkérdezni mit is iszom :) az üveget is csak egy pillanatra láttam (BB volt). Légyszi segítsetek :)

2013. dec. 12. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:

NEkem eddig egyetlne pezsgö sem volt keserü.


Mellékesen megkerdezhetted volna (vagy ha ismerös, akár felhívhatod most is), azzal, hogy milyen peezsgö volt, mert neked nagyon ízlett. Szerintem nincs olyan ember, aki ízröl megmondja, hogy pontosan milyen pezsgöt ivott, nem gond megkérdezni.

2013. dec. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

lehet ,hogy így felismered .

ezsem keserű: [link]

2013. dec. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy édes, vagy spumante, ami édes és muskotályos.

A BB spumente nagyon finom, az egyik kedvencem, az biztos nem keserű.

2013. dec. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jó fejek vagytok !!!! :) A Spumante lesz az :)
2013. dec. 12. 13:21
 5/5 anonim válasza:
Gyerekpezsgő!
2013. dec. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!