Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 14 évesen mennyi italtól...

14 évesen mennyi italtól lehet berugni?

Figyelt kérdés
Üdv! Holnap lesz egy összejövetel ahol a haverom, szüleim és a haverom szülei lesznek. Általában szokott ott lenni pia is de én idáig nem ittam. Lehet, hogy most lesz rá alkalmam. Eddig soha nem voltam részeg fél liter sörnél vagy egy pohár pezsgőnél többet még nem ittam. 55 kiló vagyok tehát nem nagy darab, kaja lesz és sokat szoktam enni, vizet-üdítőt is sokat szoktam inni. Így mennyi italtól rugnék be kb? Nem szeretnék részeg lenni szóval ha iszok mi az a mennyiség ami még normális vagy annál több ne legyen? Előre is köszi! 14/f

2013. dec. 13. 20:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha még sosem ittál, és ahogy látom, a súlyod sem nagy, elég könnyen menne neked.5 sörtől (0,5 L) már jól be lennél ba-szva.
2013. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
1 liter is elèg
2013. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egy liter sörtől? Jöhetnek még válaszok!
2013. dec. 13. 20:19
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem a korodtól függ. Ha eddig még nem ittál, akkor nem kell sokat innod hozzá, hamar lerészegedhetsz akkor is, ha amúgy jól bírod. Kilótól sem függ, bár sokan mondják, de én ugyanannyi kiló vagyok, mint te és meglehetősen jól bírom, ellenben vannak nálam sokkalta nagyobb darab ismerőseim, akik ugyanolyan gyakran isznak, mint én, mégis kidőlnek már pár sörtől is. Szerintem 2-3 sört nyugodtan megihatsz, attól nagy bajod nem lesz és garantáltan hányni sem fogsz. Mert hát az sem lenne vidám egy ilyen jellegű összejövetelen...
2013. dec. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj,a lényeg,hogy tömményet ne nagyon igyál. Pl,ha pálinkázol megiszol egy felest akkor nem fogsz érezni semmit és azt gondolod ez semmi és megiszol még párat, de majd amikor pár perc múlva beüt akkor aztán képszakadás. De ,ha van valami pogácsa vagy valami akkor semmi vész iszol egy-két sört meg eszegetsz mellé szerintem semmi bajod nem lesz.
2013. dec. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én a te korodban 2 liter bortól rúgtam be, az úgy hellyel közel 8 sörnek felelne meg, igaz akkor csutka részeg voltam, de egy szalonspicc az nálam olyan 4 sör volt 2-3 óra leforgása alatt, röviditalból már 1 dl is megártott. Hiába mondják azt hogy 0,5l sör kb egy felesnek felel meg de jobban megárt, töményebb is, na meg a felest egyből betolom a sört meg minimum fél óráig nyalogatom, de van hogy 1 óráig is.
2013. dec. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem kortól, hanem testsúlytól, és az italozást megelőző étkezésed mennyiségétől/mibenlététől függ ez.
2013. dec. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kicsit ki is fejteném ezt, mert még csak 14 vagy, szeretnék segíteni: ha fel akarsz vágni, hogy milyen sokat meg tudsz inni, előtte egyél sokat, és zsíros kajákat. Garantáltan sokkal több ital kell majd ahhoz, hogy fejre állj :)
2013. dec. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen azt olvastam, hogy a sok zsíros kajától jobban bírja az ember. Úgyhogy jó sokat fogok enni. Egyébként pl egy sör, mellé egy feles tömény oké lenne?
2013. dec. 13. 22:07
 10/17 anonim ***** válasza:
fordítva :D egy feles mellé egy sör persze,nem lesz gond,csak ne igyál meg hirtelen sokat ,mert kb 10-15 perc után üt be a tömény
2013. dec. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!